2016-10-03

NEW IN: DW CLASSIC BLACK


Krásné pondělí všem! Dnes opravdu jen krátce, protože ta naše cácora mi víc nedovolí (takhle rychle jsem fotky ještěc nenafotila, předem se tedy omlouvám za případné nedostatky). Takže šupem k věci. Ve spolupráci s (vám už dobře známou:)) značkou Daniel Wellington vám chci představit jejich novinku, a sice kolekci Classic Black

Tato nová série je rozšířením vlajkové kolekce Classic, která -často zlehčovaný- minimalistický design posouvá na novou úroveň a ukazuje tak zcela novou tvář značky DW. Při pohledu na tuto kolekci se mi vybavuje Carriino ,,jednoduché a klasické, první pohled rozhodl..." Černé provedení vás totiž zaujme na první pohled - je sofistikované, elegantní a nadčasové. A přesně tak to máme rádi, že? :-)

Oficiální představení celé kolekce na stránkách www.danielwellington.com proběhne 10. října, vy se na ni můžete ale podívat už teď. Stačí odkliknout "I HAVE A CODE" a zadat kód: veronikakletenska. A nejen to, vy si hodinky můžete s tímto kódem jako jedni z prvních objednat a ještě s 15% slevou! Poštovné je samozřejmě stále zdarma!

Já musím běžet a vy šup šup na www.danielwellington.com
XX

photo © Veronika KletenskaUložitUložit
SHARE:

2 komentáře

Blogger Template Created by pipdig