2016-10-03

NEW IN: DW CLASSIC BLACK


Krásné pondělí všem! Dnes opravdu jen krátce, protože ta naše cácora mi víc nedovolí (takhle rychle jsem fotky ještěc nenafotila, předem se tedy omlouvám za případné nedostatky). Takže šupem k věci. Ve spolupráci s (vám už dobře známou:)) značkou Daniel Wellington vám chci představit jejich novinku, a sice kolekci Classic Black

Tato nová série je rozšířením vlajkové kolekce Classic, která -často zlehčovaný- minimalistický design posouvá na novou úroveň a ukazuje tak zcela novou tvář značky DW. Při pohledu na tuto kolekci se mi vybavuje Carriino ,,jednoduché a klasické, první pohled rozhodl..." Černé provedení vás totiž zaujme na první pohled - je sofistikované, elegantní a nadčasové. A přesně tak to máme rádi, že? :-)

Oficiální představení celé kolekce na stránkách www.danielwellington.com proběhne 10. října, vy se na ni můžete ale podívat už teď. Stačí odkliknout "I HAVE A CODE" a zadat kód: veronikakletenska. A nejen to, vy si hodinky můžete s tímto kódem jako jedni z prvních objednat a ještě s 15% slevou! Poštovné je samozřejmě stále zdarma!

Já musím běžet a vy šup šup na www.danielwellington.com
XX

photo © Veronika KletenskaUložitUložit
SHARE:

3 komentáře

 1. Jsou nadherne. M.

  OdpovědětVymazat
 2. Coach Handbags Outlet are usually viewed as luxurious brands, but yet at inexpensive price.
  Today most people looking for COACH accessories will look for them at Coach Bags Factory Outlet.
  Coach Sale are just the most inexpensive items to purchase through Coach Purses Outlet, a small change purse or Cheap Coach Purses.
  Coach Bags On Sale are a fun accessory to add to a new collection.
  Coach Bags Outlet is can be carried or slipped over your shoulder.
  Authentic MK Outlet are made of high grade quality leather and Michael Kors Factory Outlet can actually have real leather on them.
  Michael Kors Purse Sale usually come with a plate bearing the MK Outlet logo to distinguish it from other Cheap Michael Kors Purses.
  Michael Kors Outlet Online have the inherent ability to capture the essence of what women like and what they want to wear and utilize.
  Michael Kors Outlet Store are a symbol of feminine elements and speak for all kinds of women.
  Michael Kors Purses On Sale of the day vary greatly, but all seem to share one characteristic, they are popular!

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig