2016-11-02

TEPLO DOMOVA

Zdravím vás moji milí,
už se mi po blogování stýská, tak jsem ráda, že jsem si konečně našla (doslova) chvilinku něco poustnout :-). S narozením malé se toho u nás doma spoustu mění a byt už ne zcela odpovídá "my white obsession". Důvodů je hned několik. Jedním z nich je samozřejmě praktičnost, ono zvýšit jas a použít nástroj zesvětlení v reálném životě jaksi nefunguje :-P. Krom toho jsem už v těhotenství měla potřebu cítit se doma útulně a vytvořit pro malou teplý domov, kde se bude cítit dobře. Ať se snažím jak se snažím, bílo-černá kombinace mi k tomu nestačí. Navíc s černo-bílými interiéry jako by se roztrhl pytel, tak to bude příjemná změna.

Takže k zútulňování... jako malá jsem byla obklopena neutrálními přírodními jemnými tóny a dřevem, a to je pro mě také synonymum teplého domova. Uvědomila jsem si, jak příjemně na mě působí taupe a krémová barva, takže se je snažím přidávat, jak to jen jde. A co teprve dřevo. To já prostě miluju! Když manžel nebo táta naštípe polínka a přinese je v koši ke krbu...aww! Vyvolá to ve mně vnitřní klid a pocit bezpečí, rodinné pohody, lásky... možná se vám zdám praštěná a že to moc prožívám (za to 100% můžou hormony:D), ale chci takovou atmosféru přenést i k nám domů, aby se Leontýnka cítila tak hezky, jako jsem se cítila doma já... Takže než se ještě víc rozněžním, chtěla jsem se dostat k tomu, že dřevo, konkrétně masivní dub, byl jasnou volbou pro náš nový stůl. Pro velký rodinný stůl. Jo, není to taková stylovka jako mramor, ale hřeje, a tomu já říkám styl! 

A jak to máte vy? Co ve vás vyvolává opravdové teplo domova?

Přeji klidný zbytek dne a zavítejte sem i zítra, něco pro vás mám a bude se vám to líbit ;)
XX 

SHARE:

4 komentáře

 1. Mam to ted naprosto stejne, pridavam vic "nude" barev a konečně mame uzasny koberec, o kterém jsem pomalu ani nesnila. Stůl je skvely a dřevo stejne vydrzi vecnost :-) moc se mi to libi! Krasny den, holky :-*

  OdpovědětVymazat
 2. Dobry den, souhlasim s vami, take mam drevo v interieru rada, a proto i nas budouci velky stul bude mit poradnou bukovou desku!;) Drevo domov podle me opravdu zutulni a diky tomu pak lepd vyniknou zase jine solitery. Mate to doma moc hezke. Pekne dny preji. Nina

  OdpovědětVymazat
 3. One episode revolved around a Jewish girl wanting a nose job to look like one of the white characters and actually, sincerely included a duet of the two girls singing "Unpretty"/"I Feel Pretty." Now I'm not one for subtext, but I think the genuine sentiment here from the show was that you can be pretty, even as a Jew. That wasn't what they meant, but it's exactly what they said. Hey Jew, don't feel bad you look so Jewish, you're beautiful.

  To combat that, the retailer expanded its food offerings and Cheap Human Hair Lace Front Wigs began to emphasize low prices in its advertising two things that put it in direct Designer Phone Cases competition with Walmart. Human Hair Wigs It also started a 5 percent discount program for Cosplay Mask customers who use its branded credit or debit cards. But its Cheap Full Lace Wigs focus on prices and groceries cost it some Design Your Own Shirt cachet, and its performance has been choppy.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig