2016-09-29

FALL SHOPPING (Vol 1.) ...


Několikrát jsem psala, že nemám ráda (resp. vyloženě nesnáším) podzim. Letos je to ale s malou úplně jinak, užíváme si nádherné babí léto a já se kupodivu těším i na opravdový podzim, až se příroda zabarví a my se budeme s kočárkem procházet ve spadaném listí... na to je samozřejmě pořeba připravit i naše šatníky :) 
Ten můj už je několikátou sezónu v podstatě neměnný, takže vás asi nijak neohromí. Co vybírám pro manžela už taky znáte a že Leontýnu ani jako miminko neoblíknu do cukrově růžové s infantilním přeplácaným potiskem vás asi taky nepřekvapí. I mimčo se dá obléknout roztomile, a přesto minimalisticky a vkusně (alespoň podle mě). 
Takže tady je první část inspirace...


Tags: DIPTYQUE parfém / MANGO beanie 100% kašmír, kardigan a shopper bag / RADA Studio mikina /  ILLESTEVA sluneční brýle / ADIDAS sneakers / COS oversized kabát  / H&M sukně / CLUSE hodinky


Tags: LINDEX kardigan a mokasíny / Diapers&Milk legíny / H&M Mickey Mouse bačkůrky / CarlijnQ top a pletená šála / NUMERO74 korunka / BEBIS chrastítko-kousátko / ELODIE DETAILS fusak a bryndákWEEKDAY kalhoty, beanie / COS kabát / MANGO weekend bag / H&M bavlněná košile, kotníkové boty, kšiltovka / Adidas Stan Smith tenisky / WOODER obal na iPhone / Triumph&Disaster krém po holení

Mějte se fajn a brzy pa!
XX
SHARE:

1 komentář

 1. Coach Handbags Outlet are usually viewed as luxurious brands, but yet at inexpensive price.
  Today most people looking for COACH accessories will look for them at Coach Bags Factory Outlet.
  Coach Sale are just the most inexpensive items to purchase through Coach Purses Outlet, a small change purse or Cheap Coach Purses.
  Coach Bags On Sale are a fun accessory to add to a new collection.
  Coach Bags Outlet is can be carried or slipped over your shoulder.
  Authentic MK Outlet are made of high grade quality leather and Michael Kors Factory Outlet can actually have real leather on them.
  Michael Kors Purse Sale usually come with a plate bearing the MK Outlet logo to distinguish it from other Cheap Michael Kors Purses.
  Michael Kors Outlet Online have the inherent ability to capture the essence of what women like and what they want to wear and utilize.
  Michael Kors Outlet Store are a symbol of feminine elements and speak for all kinds of women.
  Michael Kors Purses On Sale of the day vary greatly, but all seem to share one characteristic, they are popular!

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig