2016-09-16

SOME NEWS FROM ME


Zdravím vás! Kdo sleduje můj Instagram, už ví, kdo nesleduje, tak předpokládám, že po shlédnutí fotografií ví také, jakou novinku tu pro vás dnes mám :). 

Právě jsem vás nechala nakouknout do pokojíčku naší malé Leontýnky. Ano, tou novinkou je, že už přes 14 dní jsem máma! ♥ Někteří z vás asi koukají, kde že teda jsou fotografie chystané výbavičky a záznam rostoucího bříška...ohledně důvodů, proč jsem se nepochlubila dřív, jsem měla připravený článek, ale s jeho případným publikováním radši počkám, až se mi uklidní hormony :D. Takže zatím to nechme u toho, že se mi prostě jen nechtělo. 

Každopádně doufám, že mi prominete pravděpodobnou přeměnu blogu na baby blog. Nebojte, snad jen chvilkovou :). Zařizování dětských pokojů, design hraček a mini nábytku, dětská móda - to je to, co mě vždy bavilo, baví a snad dlouho bude (už sám Bebis asi hodně napovídá). 

Pokojíček ještě není hotový. Malá přišla na svět dříve než jsme čekali, takže se ne všechny moje nápady stihly realizovat a stejně je lepší, když se bude přizpůsobovat jí, taky má do toho co mluvit, když ho obývá, hlavně jí tam musí být příjemně (pozn. tento názor neplatí v případě, že se vkus dítěte výrazně liší od vkusu matky... sranda :D). No takhle - maminčina představa je taková, že pokojíček určitě nebude černobílý. Bílý základ je teda samozřejmostí, k ní bych ráda přidala odstíny pudrové, fialové a navy barvy. A co nesmí chybět jsou přírodní materiály - všimněte si třeba věšáčku na šaty, ten miluju. To bylo to první, co musel taťka v pokojíčku realizovat, a už během těhotentsví se několikrát vystřídala "sada" vystaveného oblečení (ale jinak jsem celkem normální :D:D). Samozřejmě už mám i představu o posteli, kuchyňce, domečku...ale na to je ještě brzy. Pokoj stejně zatim slouží jen jako vyzdobená přebalovárna a "kojírna", malá spí s náma v ložnici a ještě chvíli bude (minimáně do 18 :D). Její koutek vám taky určitě ukážu. 

Pro dnešek jsem vám sdělila vše, co jsem chtěla, tak si užijte víkend a já se zase brzy ozvu ;) 

A na závěr ještě jedna fotka tý naší kóči ♥ 

Mějte se moc fajn! XXSHARE:

3 komentáře

 1. Moc gratuluji a přeji hlavně zdravíčko.. Je moc podobná naší Emě,asi to bude těmi vlásky ;-) A.

  OdpovědětVymazat
 2. Gratuluji, Leontýnka je nádherná. Mám také takovou 3 letou princeznu s překrásnými dlouhými lokýnkami a i v období miminka a i syn, kterému je dnes 13let byli oba vlasatí jako novorození. Jsou krásné s těmi jemňounkými vlásky. A i když někomu trošku opadají(hned zase rychle dorostou), jsou to naši miláčkové! AŤ jste moc a moc zdraví, to je totiž to nej! Krásný večer Martina

  OdpovědětVymazat
 3. Nadherne pripravene vybaveni, ten obrazek me fascinuje nejvic, nedovedu poznat, co je to za zviratko:-).
  Hlavne ale gratulace k narozeni male princezny s nadhernym a netradicnim jmenem. At se dobre zabehnete, Leontyka at hezky chrni, basti a dela vam samou radost:-). Uzivejte kazdy den, desne to leti:-( M.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig