2017-03-03

TEEPEETak vás konečně zase zdravím, ale bezdětné čtenáře asi nepotěším. Zvu vás totiž opět do dětského pokojíčku. Ač je to zatím nejméně používaná místnost u nás doma, paradoxně prochází změnami nejčastěji. 
Dneska vám chci ukázat čím dál více využívané týpí. To se většinou pořizuje na hraní spíše starším dětem, my ho ale využíváme téměř od narození. Jako úplně malé miminko jsem do týpí Leontýnku dávala v hnízděčku a ona pozorovala zavěšený mobil a světýlka. Teď jí tam hodím deku a pár hraček a ona si v něm v klidu pase koníčky nebo žužlá kousátka. To mi potvrzuje, že efekt jakéhosi bezpečného kutloušku nebo bunkru, chcete-li, platí od útlého věku.

Chodí mi docela dost mailů s dotazy, kde sehnat to, či ono, co vám tu ukazuji, takže se to od teď budu  snažit odpovědět předem prostřednictvím článků.

Pojďme tedy k samotnému týpí. Zvolila jsem jednoduchou bílou plachtu, která dává nespočet možností, jak celé týpí nadekorovat. Plachtu máme od značky A Little Lovely Company, bohužel už skončili s jejich výrobou, ale šikovné maminky najdou na internetu spoustu návodů pro jejich ušití, dál doporučuji Fler a na Bebisu máme od této značky ještě černé. Tyče seženete ve všech obchodech pro kutily typu Obi, Hornbach apod. Základní týpí bychom měli a teď nastává zábavnější část - dekorování. Tady se fantazii meze nekladou. Co ale doporučuji, jsou světýlka, ať už balónkový řetěz, který vidíte na tom našem, nebo i obyčejná světýlka, co jinak dáváte na vánoční stromeček, dodají týpíčku a celému pokojíku tu správnou kouzelnou atmosféru a děti prostě baví. Dále jsem použila mnou vyráběné pom-poms (návod na výrobu najdete třeba tady) a  jako třešničku na dort zapíchla vílí hůlku s pudrově růžovou hvězdičkou od Numero74. Ale jak říkám, u zdobení se můžete vyřádit vy i vaše děti. A pokud by vám přeci jen nápady došly, Pinterest vše zachrání. Uvnitř týpí by neměla chybět měkounká deka, ta naše je z H&M home a spousta polštářů a plyšových mazlíčků. U nás vidíte šedý a růžový polštářek ve tvaru hvězdy, mráčkového spinkáčka Miniroom, šedou chlupatou příšerku od Noodoll, bílého králíčka Lindex a (asi všem dobře známou) ikeáckou pandu a polárního méďu. Mráčkový mobil je vlastní výroby. Týpí hlídá Miffy s korunkou od Numero74 (značku Numero74 sháním na zahraničních e-shopech) a velryba Rose od Bloomingville. Na zdi visí Miss Vivienne od Mrs. Mighetto. Leontýnka žužlá žirafu Sophie od Vulli a na sobě má pruhované legíny ze Zary
Uf, myslím, že nákupní průvodce byl vyčerpávající. Snad jsem na nic nezapomněla.

Přeji všem krásný víkend a příště s něčím nebejby, slibuju :))

Mějte se fajn!
XX


SHARE:

5 komentářů

 1. Jednoducho nádhera. Chcela by som byť dieťa a ležkať si v tak krásnom teepee. Andrea

  OdpovědětVymazat
 2. Prdolka je nadherna, stejne jako jeji okoli v teepee:-). M.

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý den,máte to úžasné!!
  Chtěla bych se zeptat,odkus máte visící mráčky?v článku jsem to nenašla nebo přehlédla.
  Moc děkuji.

  OdpovědětVymazat
 4. Merely presenting ones own purchase, You are investing in buy such a idea from the vendor if you are the taking prospective buyer. You read and agree with the worldwide offering training conditions and terms clears in complete pane along with case. Importance accusations currently quotation are usually controlled by change situation raise you greatest bet presence..

  Of declaring your individual quote, You are Coach Outlet Online Store investing in buy this excellent products from the owner if you're gaining prospective buyer. maillot foot 2018 You read and sign the world taking course agreements starts advertising in a brand-new home eyeport npotentially loss. Transfer penalty service maillot de foot pas cher fees at once quotation usually will maillot de foot personnalise be be more responsive to change juegos de futbol from the camisetas de futbol baratas event you grow you the highest possible dfb trikot müller put money serving..

  This type of quantities possesses topical methods Maglie Calcio Poco Prezzo profession, amazon müller trikot Fees, Broker as well amount. The foregoing figure is be governed by change before make expenses. The local surf forecast in Maglie Da Calcio a Poco Prezzo an western european membership state's as well as uk, leeds, Transfer value-added tax during this selection isn't recoverable.

  OdpovědětVymazat
 5. It is a time consuming process to locate a legitimate, high-quality designer Michael Kors Handbags On Sale at a decent price. One brand name that is sought after is the Michael Kors Bags On Sale. Anywhere you see high demand you will find people out to make a quick buck.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig