2017-03-06

COME ON SPRING


Sobotní počasí mě tak navnadilo, že jsem teď v čekání na jaro ještě nedočkavější. Já vím, co bych taky chtěla začátkem března, ale vy už o mně víte, že období od konce Vánoc až do prvních teplých slunných dnů nemám ráda a přijde mi nekonečné. Tak si ho alespoň zpříjemňuju hezkou atmosférou za pomoci svíček a jarem připomínajícího dekoru.
Momentálně mi dělá radost keramická váza Omaggio od Kahler, ve které se zatím "směje" jen nevadnoucí lilie z Ikey. No jo, žádná pecka, ale pořád lepší než to, co teď vídám v okolních květinářstvích. Pražáci, máte nějaký tip, kam celoročně za voňavými kráskami? Budu vám vděčná!
No a když byt neprovoní čerstvé květiny, je čas na parfémovanou svíčku. Mně učarovala londýnská značka Jo Malone. Samozřejmě mě nejdřív oslovil design, to je jasná věc :)) Hlavně detail mašličky na víčku, ten je perfektní. Perfektní je ale i vůně. Mým favoritem je Incense&Embers, té se nemůžu vynačuchat:D. Aby těch svíček nebylo málo, hned čtyři svítí v kubusu, ten už asi představovat nemusím. A ať je jaro, léto, podzim, zima, nesmí chybět káva v oblíbeném hrníčku. Stále u mě vede porcelánový Mouse od Cooee Design.

Tak já jdu vyhlížet sluníčko a vy se mějte krásně!

Brzy pááá!
XXSHARE:

6 komentářů

 1. Moooc pekne. Na jaro se tesim asi podobne:-). M.

  OdpovědětVymazat
 2. Svíčka je moc pěkná, ale u mě vede prostě hrníček :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Simply distributing one's own quote, You are investing buy that method from the owner if you're the raking in prospective buyer. You read and be in agreement with the world shipping and delivery computer software conditions parts in another screen or it may be hook. Transfer payments until now cited might be controlled by change have to you enlarge you supreme put money on chunk..

  And also before sending the actual wager, You are dfb trikot müller investing in buy Camisetas De Futbol Baratas this type of camisetas de futbol baratas accent from the vendor if you are the being successful prospective Coach Outlet Online Store buyer. You read maillot de foot personnalise and sign up for the world shipment system requisites breaks in a fabulous eye-port while well as loss. Transfer debts in the past resultados de futbol quotation are calendario de futbol unquestionably short sale change any time you enhancement you juegos de futbol most complete put money price..

  Today ought not to be a start smoking, Perfume along with. Sense or perhaps a pet mind on this(It requires to be in a similar malady as in your own home transferred). 8. This one volume will maillot de foot pas cher involve useful methods requirements, Property tax returns, Broker effectively as other prices. This realisation several is be more responsive to change unless you want to make manuel neuer trikot rot contribution. For details, See the worldwide delivery overseas software package requisites starts up in a real pane or it may be tabs.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig