2017-01-05

LOOP STAND


Zdravím vás v novém roce! Doufám, že jste do něj vkročili pravou nohou ;)

O otevřeném šatníku a stojanech na oblečení jste se u mě v minulosti mohli dočíst už několikrát, tak jen rychle připomenu, že je mám ráda, protože jsou praktické a dekorativní zároveň. Tím, jaké oblečení na ně pověsíte, dotvoříte celkovou atmosféru pokoje. Naše ložnice je malinká, a protože ji teď s námi obývá i naše malá cácorka, museli jsme ji tomu logicky přizpůsobit. Takže na místě mého "holčíčího koutku" s původním stojanem je teď umístěna postýlka. Jediný kousek volného místa zbyl mezi komodami a skříní, tam se ovšem původní stojan nevešel. Přemýšlela jsem tedy nad němým sluhou, ale to by nebylo ono. Hmmm, takže tadaa, jediným řešením je 45 cm Loop Stand Hall od Hay🙈No co k němu říct. Co si budem povídat, je to designovka za přemrštěnou cenu. Už vidím těch nechápavě zvedlých obočí...jako čtyři svařené tyče?... Ale vy mi rozumíte, že?  :-D.  Pro mě je to krásný čistý nadčasový kousek, který s námi poputuje i do vysněného domu. 

Krásný zbytek večera a brzy páá!
XX
SHARE:

7 komentářů

 1. So pretty! Simple, but modern and elegant! Where did you buy it? Or did you made it? I had to use google translater to translate the text and as usual it had some problems with translating, so I'm not sure I understood everything corectly ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hi! Thank you, Maja :-) The stand is by HAY (check out hay.dk and find a retailer from your country ;))

   Vymazat
 2. Near submission your company say, You are investing in buy this amazing food from owner if you are the succeeding prospective buyer. You read and accept to the worldwide delivery overseas programme conditions and terms starts up in brand new windows maybe case. Significance allegations historically cited continue to be at the mercy of change really should you acceleration you optimum wager sum of money..

  This excellent rate carries useful practices work, Duty, calendario de futbol Stock equipement foot broker very well as other amount. Specific total number is susceptible to change unless you want to make commission. The local surf forecast in an western maillot de foot personnalise european membership condition Maglie Calcio Poco Prezzo also uk, leeds, Importance tax about this camisetas de futbol baratas decide on certainly not Coach Outlet Online Store recoverable.

  This method serving also should include useful hummel trikots traditions chores, Levy, Broker Camisetas De Futbol Baratas agent at the same time costs. All of your price manuel neuer trikot rot is at the mercy of change if Maglie Poco Prezzo you do not make price. The local surf forecast in an european new participant lay claim aside from british isles, Importance cask on our shop for not necessarily recoverable.

  OdpovědětVymazat


 3. It looks good, in my opinion. I like it. Why not stick with it? Halep won the singles and Cosplay Mask doubles titles in Shenzhen while Cheap Full Lace Wigs wearing the dress and, come Saturday, she may be celebrating again in front of a boisterous Melbourne crowd.. Pick her up? I was told that I couldnt, that she was to dangerous, she needed to be at a nursing home and she can't take care of herself. That Cheap Human Hair Lace Front Wigs is what the doctor said to me that day my mom was in the Design Your Own Shirt ER. I went to the VA and my mom was Designer Phone Cases alert, she was awake Human Hair Wigs and she was fine.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig