2017-01-05

LOOP STAND


Zdravím vás v novém roce! Doufám, že jste do něj vkročili pravou nohou ;)

O otevřeném šatníku a stojanech na oblečení jste se u mě v minulosti mohli dočíst už několikrát, tak jen rychle připomenu, že je mám ráda, protože jsou praktické a dekorativní zároveň. Tím, jaké oblečení na ně pověsíte, dotvoříte celkovou atmosféru pokoje. Naše ložnice je malinká, a protože ji teď s námi obývá i naše malá cácorka, museli jsme ji tomu logicky přizpůsobit. Takže na místě mého "holčíčího koutku" s původním stojanem je teď umístěna postýlka. Jediný kousek volného místa zbyl mezi komodami a skříní, tam se ovšem původní stojan nevešel. Přemýšlela jsem tedy nad němým sluhou, ale to by nebylo ono. Hmmm, takže tadaa, jediným řešením je 45 cm Loop Stand Hall od Hay🙈No co k němu říct. Co si budem povídat, je to designovka za přemrštěnou cenu. Už vidím těch nechápavě zvedlých obočí...jako čtyři svařené tyče?... Ale vy mi rozumíte, že?  :-D.  Pro mě je to krásný čistý nadčasový kousek, který s námi poputuje i do vysněného domu. 

Krásný zbytek večera a brzy páá!
XX
SHARE:

3 komentáře

 1. So pretty! Simple, but modern and elegant! Where did you buy it? Or did you made it? I had to use google translater to translate the text and as usual it had some problems with translating, so I'm not sure I understood everything corectly ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hi! Thank you, Maja :-) The stand is by HAY (check out hay.dk and find a retailer from your country ;))

   Vymazat
 2. Both things are possible if you carry Michael Kors Handbags Wholesale. If you are a woman who goes for innovative designs, a designer Michael Kors Bags On Sale is perfect for you. Offering a huge selection of chic purses, handbags, shoes and accessories, Michael Kors Outlet Online Store celebrates womanhood in an entirely unique way. Michael Kors Factory Outlet Online Store At Wholesale Price are one of the most sought-after handbags worldwide. We all agree that diamonds are a woman's best friend; however Official Coach Factory Outlet Online are absolutely next in line. To Coach Outlet Sale aficionados, don't fret because we have great news: a discount Official Coach Outlet Online isn't hard to find. If you are a smart shopper looking for a good buy and great deals on your next handbag purchase, you can go to Official Coach Outlet Online.

  Friendly Links: Toms Shoes Womens | Toms Clearance

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig