2016-07-25

THE BREAK


Koukám, že od posledních příspěvků (jejichž frekvence byla už tak dost slabá) uplynuly víc jak dva měsíce... čím to? Popravdě by mě nenapadlo se k tomu vyjadřovat... teď se musím smát nad výrazem "vyjadřovat",  jako bych pomalu svolávala tiskovku :-D, berte to prosím s nadhledem. Jak víte, jsem spíš na focení, než na psaní (to už moc namáhá mozeček, jej:-P). I proto jsem si říkala, komu by ty moje kecy mohly chybět... než jsem začala dostávat maily od Vás. Tak jasně, ne, že by mi úplně zahltily schránku, ale pár jich přišlo a upřímně mě to moc mile překvapuje - to, že si někdo sedne, najde kontakt a napíše co se děje, chybí mi tvé články, moc ti fandím... Najednou si říkám, aha, tak asi to nějaký smysl má. Teď spíš nedává smysl, co píšu, protože jsem se ještě nedostala k důvodu té mé odmlky. Nebudu tady psát o nedostatku času, to je taková výmluva, kterou všichni rádi používáme, ale když vás něco baví, tak si pro to čas najdete vždy. A o to právě jde! Mě to tak trochu přestalo bavit, přiznávám bez mučení - ztratila jsem motivaci. Z několika důvodů. Ale nemám koule (odpusťte ten výraz) je všechny konkrétně zveřejňovat. Takže to berme tak, že jsem neviděla důvod, proč by, v dnes už velké konkurenci podobně laděných blogů, někdo vyhledával ten můj. 

Blogem jsem chtěla sdílet hezké věci, inspirovat... ale začalo mě štvát, jak to chodí. 

Tak nějak se stalo trendem, že se někde něco objeví a hle, vlna přichází a o týden později to něco vidíte všude. Ano, je jasné, že "lidé na stejné vlně" vyhledávají stejné zdroje inspirace, ale hranice mezi inspirací a nazvěme to ošklivě, kopírováním, je velmi tenká a moc fandím těm, kteří se zvládnou inspirovat a uchopit danou věc/téma po svém. Přemýšlet o tom, přidat něco ze sebe, dál inspirovat a ještě se vyrovnat s milými copycats. Já to nějak zvládat přestala, resp. mě tento trend prostě začal s***!  Víc k tomu není třeba. Přeberte si to, jak uznáte za vhodné.

Budu se snažit nabírat síly, abych vše výše zmíněné zvládala a brzy se tu objevila s něčím, co pro vás bude zajímavé. Kdo by mě postrádal, může mě sledovat na instagramu @veronikakletenska, fotky si můžet prohlédnout i přes tento odkaz. Dál si hodně ujíždím na Pinterestu a kdo vyhledává inspiraci pro své ratolesti, tak mé občasné pokojíčkové stylingové počiny najde na instagramu @bebis_cz (tady) nebo facebooku.

Užívejte letní dny a doufám, že brzy pa!
XX

SHARE:

3 komentáře

 1. Pěkné odpoledne,
  snad rozumím tomu pocitu ,ale můžu Vás ujistit,že tak pěkný blog v podobném jsem neviděla
  Že Váš je osobitý, s nápadem a plno inspirací.Fotky krásný a mrzí mě,že jsem ho neobjevila dříve.Budu se těšit.Tak se mějte moc hezky.
  Renča

  OdpovědětVymazat
 2. Wanted to be on them. Dancing on Ice, Strictly Come Dancing, the jungle (I A Celebrity . Get Me Out of Here), I wanted to do all those. Language was harsh and, despite the fact that journalists receive harsh demands for fairness all the time, CBS did not like it. One such note should not result in termination after 36 years, but it did, Fager said. A message.

  The iPhone 8 and Cheap Human Hair Lace Front Wigs 8 Plus may not be as flashy as the Design Your Own Shirt iPhone X, but anyone upgrading from an older model will appreciate the jumps. Coming Designer Phone Cases from the iPhone 6s, Cheap Full Lace Wigs for instance, you getting double the storage, the option to wirelessly charge your iPhone, a Human Hair Wigs refreshed design, and a faster camera. If you coming from the iPhone 7 family, on the Cosplay Mask other hand, it harder to make the case.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig