2016-05-04

SPRING FAVORITES

Nevím jak vy, ale já netrpělivě vyhlížím jaro (tyhle nekonečné zimy mě vážně -vy-víte-co). Zimní oblečení už je přes dva týdny uložené ve sklepě (takže teď pěkně mrznu, ale za nic ho už nevytáhnu), tím pádem se ve skříni uvolnilo místo, které je třeba zaplnit. Tady je můj výběr klíčových kousků. Ještě dneska to sice nevypadá, ale od zítřka to snad bude i na holé nohy. Huráá!

Sluneční brýle a hodinky jsou pro mě nejlepšími doplňky, takže se vyplatí investovat do kvalitních a nadčasových kousků. 
sluneční brýle ILLESTEVA | hodinky CLUSE

Jedním z letošních trendů jsou tzv. off-the-shoulder topy, které já zbožňuju. Zvlášť opálená vystrčená ramena vypadají prostě skvěle, že pánové?:)
off-the-shoulder top TIBI 

Obyčejné basic triko nesmí chybět v žádném období, na jaro nejvíc užiju bílé, šedé a nude.
basic triko WEEKDAY

Bomber není žádnou novinkou, jen jich letos po městě pobíhá více než v předchozích letech. Já na tuhle bundičku nedám dopustit a nejraději ji kombinuju s vysokou pouzdrovou sukní a teniskama.
 saténový bomber MANGO | tenisky ADIDAS Stan Smith

V obchodech se to teď taky jen hemží culottes kalhotama. Přiznám se, že mi nejdřív přišly naprosto příšerné. Připomínaly mi klaunovské kalhoty. Když to ale někdo umí, outfit vypadá peckově. Takže díky Pinterestu jsem neodolala, jedny zkusila a sbírka už se rozrůstá :)). 
culottes BERSHKA 

Každý outfit by měl být dotažený k dokonalosti účesem, make-upem a parfémem. Žena by prý měla být za každé situace upravená. Podle mě, by ale měla být za každé situace hlavně voňavá. Já se bez voňavky z domu třeba nehnu ani s košem, fakt. Vůně mám spojené s ročním obdobím, některými událostmi nebo třeba lidmi. A ty nejhezčí letní vzpomínky mám spojené s parfémem Carven, je to teď takový můj elixír štěstí - stačí přičichnout a jsem "happy" :D

Tak buďte happy i vy a něco pěkného si taky pořiďte ;))
Páá!
XXSHARE:

2 komentáře 1. Odor is likely to be fined Designer Phone Cases and Human Hair Wigs suspended for the punch. MLB will probably review the case Monday or Tuesday. If punishment is forthcoming, Design Your Own Shirt he certainly got his money's worth.. "In incidents such as this, Cosplay Mask I will not wait for a complainant to come forward," Rallings said in a statement. "Officers of the Memphis Police Department Cheap Human Hair Lace Front Wigs are Cheap Full Lace Wigs expected to remain professional and work toward building the trust of our citizens. If it is found that this officer violated policy, corrective actions will be taken.".

  OdpovědětVymazat
 2. Coach Handbags Outlet are usually viewed as luxurious brands, but yet at inexpensive price.
  Today most people looking for COACH accessories will look for them at Coach Bags Factory Outlet.
  Coach Sale are just the most inexpensive items to purchase through Coach Purses Outlet, a small change purse or Cheap Coach Purses.
  Coach Bags On Sale are a fun accessory to add to a new collection.
  Coach Bags Outlet is can be carried or slipped over your shoulder.
  Authentic MK Outlet are made of high grade quality leather and Michael Kors Factory Outlet can actually have real leather on them.
  Michael Kors Purse Sale usually come with a plate bearing the MK Outlet logo to distinguish it from other Cheap Michael Kors Purses.
  Michael Kors Outlet Online have the inherent ability to capture the essence of what women like and what they want to wear and utilize.
  Michael Kors Outlet Store are a symbol of feminine elements and speak for all kinds of women.
  Michael Kors Purses On Sale of the day vary greatly, but all seem to share one characteristic, they are popular!

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig