2018-12-10

THE BLOGGING


Krásný den, moji milí věrní

bude to pomalu rok, co jsme se tu naposledy setkali. A věřte mi, že nebyl den, kdy by se mi alespoň na chvíli blogování nehonilo hlavou... Poslední týdny o to víc, protože mi přišla výzva k prodloužení domény. Což pro mě znamenalo rozhodnut se, jestli zkusit opět naskočit do dávno rozjetého vlaku nebo se na MWO nadobro vykašlat. 


Když jsem s blogem začínala, byla jsem svobodná školačka (zní to děsně, ale je to tak:D) se spoustou volného času, spoustou nápadů a elánu. Navíc podobně zaměřených blogů moc nebylo, takže vytváření obsahu bylo v podstatě za odměnu. Byl to pro mě relax, koníček a určitá forma seberealizace. Postupem času se ale situace začala měnit a z blogování se stávala pomalu povinnost a stres, který se s narozením Leontýnky stával méně a méně únosným. 


Tak... a teď jsem měla připravený osobnější článek, který popisoval, jak moc a proč mě blog stresoval. Článek popisoval situace, kdy Leontýna křičí, protože si chce hrát, a já zas na ní křičím, ať chvíli vydrží, protože maminka musí něco dodělat. Byl o tom, jak jsem frustrovaná z toho, že si nedokážu zorganizovat čas. O tom, kolik času a námahy blogování zabere. O tom, že můj muž mě viděl už jen s objektivem přes obličej. O tom, že když něco dělám, musím to dělat na 100 % a perfektně, a jak právě to najednou nešlo. O tom, jak jsem si řekla, že na to nemám a kašlu na to. O tom, jak jsem si prošla osobní krizí, za kterou z velké části mohl i blog a Instagram. 


Jenže... za prvé - s otevřenými osobními články mám obecně trošku problém. Prostě nejsem typ, který chce vše sdílet. Což mi určitě v případě snahy blogovat trošku škodí, protože vím, že takové články frčí. Přiznejme si dámy, je to určitý typ bulváru a ten nás nehledě na míru vzdělání prostě zajímá. A je v podstatě jedno, jestli čtete drby o známé herečce nebo o mamince synova spolužáka. Nemám pravdu? ;P 


Za druhé - když jsem to viděla napsaný a vžila se do čtenáře, řekla jsem si jediné "to je kr***!". To mi stačilo, abych to celé rychle smazala, na nějakou osobní nebo blogerskou krizi se vykašlala, prodloužila doménu a opět se vrátila k tomu, co mě dřív tolik bavilo a naplňovalo. Doufám, že se tu tedy začneme opět a častěji potkávat ;) 


Tak užívejte tohle krásné předvánoční období! Pokusím se vám brzo opět ozvat :)
SHARE:

8 komentářů

 1. Super článek a nádherné fotky! :)

  U mě na blogu právě probíhá vánoční soutěž. Zapoj se, jestli chceš. :)
  Woodnote

  OdpovědětVymazat
 2. Veru, těším se, ráda jsem sem chodila a ráda zase budu <3...
  V.

  OdpovědětVymazat
 3. Moc ráda tě čtu a chyběla jsi, ufff, jsem si oddechla že nekončíš! Úžasný styl a inspirace. Netrap se delšíma pauzama, nevadí, ale byla by škoda to zavřít. Klidné a bílé Vánoce! Zuzka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jejku, Zuzko, velký dík za krásný komentář! :)) Tohle číst je pro mě odměna a povzbuzení, vážně! Takže ještě jednou děkuju a krásné Vánoce přeju!

   Vymazat
 4. Jej, už jsem si říkala, jestli bude znovu článek. Moc ráda sem chodím pro inspiraci. to jsem si oddychla, že budete pokračovat. Přeji Vám krásný nový rok !

  OdpovědětVymazat
 5. Both things are possible if you carry Michael Kors Handbags Wholesale. If you are a woman who goes for innovative designs, a designer Michael Kors Bags On Sale is perfect for you. Offering a huge selection of chic purses, handbags, shoes and accessories, Michael Kors Outlet Online Store celebrates womanhood in an entirely unique way. Michael Kors Factory Outlet Online Store At Wholesale Price are one of the most sought-after handbags worldwide. We all agree that diamonds are a woman's best friend; however Official Coach Factory Outlet Online are absolutely next in line. To Coach Outlet Sale aficionados, don't fret because we have great news: a discount Official Coach Outlet Online isn't hard to find. If you are a smart shopper looking for a good buy and great deals on your next handbag purchase, you can go to Official Coach Outlet Online.

  Friendly Links: Toms Shoes Womens | Toms Clearance

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig