2018-01-03

SLOW DOWN, BABY


Krásný den všem! Nejprve bych vám chtěla dodatečně popřát vše nejlepší do nového roku! Doufám, že jste do něj vkročili pravou nohou!

Nový rok je už tradičně doprovázen šílenstvím zvaným "novoroční předsevzetí". Jestli se vám právě obrátily oči v sloup, tak nebojte, nebudu vám tu psát moudra jak dostát svým cílům a stát se tak lepším člověkem (to už udělaly chytré ženy z chytrých ženských magazínů, no ne :)) A myslím, že všichni jsme už natolik osvíceni, že si tu nemusíme povídat o tom, jak je nám jedno předurčené datum k zásadní změně na... no vy víte na co. Chcete-li něco opravdu změnit, uděláte to hned a pokud s tím čekáte na prvního ledna, pak onoho cíle stejně nakonec nedosáhnete, o tom jsme se už asi všichni přesvědčili, nemám pravdu?
Čemu se ale asi většina z nás nevyhne, je bilancování (a následné balancování:)) Co nám minulý rok dal, co vzal, co šlo udělat jinak...  U mě tohle bilancování přišlo s mateřstvím, nebo možná s věkem, nevím, každopádně je to tu :D A řeknu vám, když to na mě koncem roku přišlo, moc do smíchu mi nebylo. Ale protože se už nějakou dobu v naší megapesimistické rodině snažíme myslet pozitivně, namísto hroucení se z toho, co jsem nezvládla, nestihla, co se mi nepovedlo, tak díky chybám zkušenější a zas o něco víc uvědomělá koukám na nový rok jako na nový začátek, do kterého vstupuji obohacená o nové poznatky získané v roce předešlém.


A proč že název článku "Slow down, baby"? Protože tak bych nazvala můj největší "objev Ameriky" za rok 2017. Vnímáte to jako klišé? Zpomalit, v dnešní uspěchané době,  jak převratné, co? No já to tak taky vnímala. Ovšem poznání, co dokáže s tělem, zdravím, psychikou a v neposlední řadě s rodinou udělat stres, mi najednou dal impulz zamyslet se a přehodnotit priority. A tak, i když to s těmi předsevzetími je víme jak:), přeci jen bych vás k jednomu společnému vyzvala - pojďte občas zpomalit. Dřív než důvodem pro to, abyste to udělali, bude dostat od života kopanec do... vy víte kam:) Ať už to zpomalení znamená dovolenou, výlet, změnu práce, pokec s kamarádkou, nebo třeba jen večerní hygge s knížkou a dvojkou červeného ve vaně plné voňavé pěny, udělejte to! A nejlépe hned ;)


SHARE:

10 komentářů

 1. Zrovna dnes jsem postovala clanek na tema bilancovani a zklidneni :) ja usoudila, ze je potreba rovnovaha, ve vsem. A to nejdulezitejsi zklidnit se a byt, taky focela klise, co? :D
  http://kamenurazu.blogspot.cz/2018/01/20172018.html

  OdpovědětVymazat
 2. When sending your good quote, You are investing in buy this realisation thing from owner if you're the succeeding prospective buyer. You read and conform to the worldwide postage and packing device fine print parts in a brand truck's pickup truck's windshield while well as case. Significance price during the past cited could be foreclosures change whether you raise you the optimum tender volume..

  We would like you Maillot De Foot Pas Cher to maillot foot 2018 be thrilled! Whether or not at all when maillot de foot personnalise you are around very proud calendario de futbol of you buy the car i will be able to recognise maillot de foot pas cher comes back(Eliminating swimsuits and furthermore amorous soles). Articles for juegos de futbol you to Maglie Calcio Poco Prezzo taken back within just minutes 30 times of ordering in exceptional, Empty illness(Which includes every bit of labels plus tag words). That you are obtain a refund for eliminate the same price of this product maybe Coach Outlet Online Store even substantially each of the supply can cost..

  This skill numbers will incorporate applied fashions things, Taxation, Brokerage firm nicely money. This in Maglie Poco Prezzo turn size is susceptible to hummel trikots change before make account. The local surf forecast in an european partner state's aside from uk, leeds, Significance cask regarding this expenditure not necessarily recoverable.

  OdpovědětVymazat
 3. هل تعانون من الحشرات وكثرتها واضرارها البالغة نقدم لكم افضل شركة لابادة جميع انواع الحشرات بالضمان وهي شركة المثالية لمكافحة الحشرات حيث تقدم اليوم افضل العروض والخدمات بارخص الاسعار بخصم 50% لفترة محدودة

  شركة المثالية لمكافحة الحشرات
  شركة المثالية لمكافحة الحشرات بالدمام
  شركة المثالية لمكافحة الحشرات بالخبر
  شركة المثالية لمكافحة الحشرات بالقطيف
  ______________________________________________________________________________________________________________
  شركة المثالية لمكافحة الحشرات بالاحساء
  شركة المثالية لمكافحة الحشرات بالجبيل
  شركة المثالية لمكافحة الحشرات بجدة

  OdpovědětVymazat 4. نقل عفش من جدة الى الطائف
  شركة نقل عفش من المدينة المنورة الى جدة شركة نقل عفش من جدة الى المدينة المنورة

  شركة نقل عفش من الرياض الى الامارات شركات نقل عفش من الرياض الى الامارات
  شركة نقل عفش من الرياض الى الاردن شركات نقل عفش من الرياض الى الاردن

  ________

  OdpovědětVymazat
 5. TreasureBox is operated by a group of young, passionate, and ambitious people that are working diligently towards the same goal - make your every dollar count, as we believe you deserve something better.
  Check out the best
  shoe rack nz
  bedroom furniture nz
  pregnancy pillow nz

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig