2017-12-06

DANIEL WELLINGTON HOLIDAY GIFT SET


Nebudu zastírat, že pokaždé, když mě značka Daniel Wellington osloví ke spolupráci, nadšeně souhlasím. S radostí jsem tak kývla i na nabídku zapojit se do jejich vánoční kampaně. Prvotní velké nadšení s vidinou dalších hodinek do sbírky však klesá s blížícím se deadlinem publikování. Jak já to jen zakomponuju, aby vše vypadalo přirozeně? Hlavou se mi honí několik námětů, každý však zkrachuje ještě před jeho realizací. Ne, to nevypadá dobře. Přece z mých čtenářů, z vás, nemůžu dělat tupce! 

Když si dnes projdete blogy, už jen těžko víte, čemu věřit. Co by skutečně ten vámi "vyvolený" nosil, kupoval, používal, kdyby ho tím výrobci ve velkém nezásobovali, v dalším levelu neplatili? Otázka, zda musím k blogování ještě pracovat, mě vždy v první řadě pobaví. Následně potěší, pravděpodobně to tedy svědčí o nějaké úrovni, a hned poté rozesmutní, protože to zase svědčí o tom, že se jednoduše řečeno očekává, že to děláte jen pro prachy. Já patřím do kategorie blogerů, kteří blogování berou jako zábavu, koníček a určitý typ seberealizace. Zároveň jsem v kategorii, kdy bych pravděpodobně měla s vděčností kývnout na každou spolupráci, která mi je nabídnuta. Nedělám to a "fakansky" odmítám. Zatím jsem kývla jen firmám (a spočítáte je na prstech jedné ruky), jejichž produkty/služby jsem měla doma, z vlastní touhy, za vlastní peníze ještě dávno před jejich nabídkou. Proč vám to tu povídám? Protože jsem si při této kampani uvědomila, jak právě kvůli tomu, kam se dnes to blogování dostalo, je pro mě těžké dostát smyslu mého blogu (kdo neví, sdílet vše krásné, co mi dělá radost:). Tak schválně? Kolikrát jste u článku zapochybovali, hmm :) 

Značka Daniel Wellington je jednou z nejprofláklejších "blogerských" značek, pomalu nejsi bloger, pokud s nimi nespolupracuješ. Ono to ale nemůžete mít za zlé ani značce, ani blogerům. DW se vydal v dnešní době správnou cestou. A blogeři, no vy byste snad odmítli? O to těžší je pak pro mě, přesvědčit vás, že je to skutečně věc, která mi dělá radost. No můžete mi to věřit, nebo nemusíte. Já jsem před pár lety viděla na Pinterestu opálenou ručku s náramky a hodinkami s ikonkou DW, ani jsem netušila, co ta značka znamená, fakt :D Po nějakém čase kochání se touto fotkou ve složce "Inspo", jsem rozbalovala dáreček od manžela (tehdy ještě přítele) a v něm byly ty vysněné hodinky!   A tak se zrodil vztah :D  A teď tedy konečně k tomu, čeho že se tato kampaň týká a proč mi dělá radost. Na stránkách danielwellington.com si nyní můžete objednat dárkový balíček, který obsahuje hodinky a k tomu buď náramek, nebo další pásek, a to s 10% slevou, navíc v elegantním vánočním balení. S kódem "whiteobsession" se vám odečte dalších 15 %. Poštovné je zdarma. No nabídka je to podle mě velmi zajímavá. Já jsem pro focení vybrala balíček č. 1, který obsahuje hodinky z růžového zlata Classic Petite Melrose s černým ciferníkem a náramek. Kdybych vybírala pro sebe, vybrala bych si tento balíček, ale jednak už tyto hodinky mám a chtěla jsem tentokrát udělat radost i někomu jinému. Takže dárek pro ségru mám vyřešený :D (Domi, ale Ježíšek se ještě může rozmyslet! :D). Navíc jsem si zas mohla kvůli nafocení udělat nejaký ten produktový styling, což mě strašně baví. Že já tu fotografii nešla studovat :-/

No takže asi tak. Už je zas po půlnoci, mám já to vůbec zapotřebí? Mám! Dělá mi to radost ;)

Dělejte i vy, co vám dělá radost! Já se zas ozvu, až budu potřebovat vyčerpat svých šest až osm tisíc slov ;)Sponsored post in collaboration with Daniel Wellington

SHARE:

7 komentářů

  1. Specific rate usually comes with useful manners needs, Levy, Brokerage firm nicely as other premiums. Which range is be more responsive to change unless you make cash. For details, See the worldwide distribution study course small print breaks in a fresh windows or to tabThis total number involves suitable manners jobs, tax, Broker agent likewise as other fees and penalties.

    The foregoing dollar percentage Camisetas De Futbol Baratas does resultados de futbol include relevant methods dfb trikot müller requirements, Place a maillot de foot personnalise burden on, Brokerage house likewise Maglie Calcio Poco Prezzo as other extra charges. This hummel trikots key fact levels is be more responsive to change if you do not make equipement foot agreed paying. For vacationer Maillot De Foot Pas Cher tax, See the worldwide transport ebook finer points manuel neuer trikot rot frees in another door nicely bill.

    That money may include appropriate persuits jobs, Duty, Brokerage firm as well as extra charges. In my little is short sale change soon you make disbursement. The local surf forecast in an western european component circumstance apart from Maglie Poco Prezzo that british, Importance tax to this purchase decision not necessarily recoverable.

    OdpovědětVymazat
  2. Which spread throughout all governorates of the Kingdom, through which we can store all the belongings of Afshak in full while maintaining the level of quality, safety and ventilation needed by the furniture,ارخص شركة نقل اثاث

    OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig