2017-11-01

NEW PROJEKT: THE DOLL HOUSE RENOVATION

Dneska pro vás mám jeden úlovek, ze kterého mám takovou radost, že se o něj s vámi prostě musím podělit, i když ještě zatím neodpovídá mé představě. Řeč je o domečku pro panenky. Ano, čtete dobře 😃. Vždycky jsem toužila si postavit domeček podle svých představ. No "vždycky", popravdě spouštěcí moment byl spíš díl Přátel, kde Monica a Phoebe soutěží o lepší domeček, vybavujete si??:)) Do té doby jsem samozřejmě zbožňovala třípatrový Barbie domeček v padesáti odstínech růžové 🙈 Jenže stavět v pubertě domeček pro panenky, to by asi nebylo moc cool, že :)) No ale teď už tahle "úchylka" dostává nový rozměr, protože ho vlastně dělám pro dceru. To, že se mi ježí vlasy, když se k němu přiblíží blíž jak na půl metru, o tom mluvit nebudeme 😂 Ne, že bych toho zařizování měla s naším stěhováním málo, ale tak proč si nenaložit řešení dalších zásadních problémů typu: Jakou barvu zvolit na fasádu? Osadit prosklené či plné kazetové dveře? Vyměnit či nevyměnit střechu? Vytapetovat či nevytapetovat? Jak opravit střešní lištu? 😃 Dělám si z toho legraci, ale ono to nebude tak snadné, jak to vypadá. Já se každopádně na tenhle kreativní relax a zábavu pro dlouhé zimní večery moc těším a samozřejmě se těším i na výsledek. Doufám, že se z tohoto bazarového úlovku stane jedinečný, s láskou vytvořený domov pro Leontýnčiny oblíbené panenky. 
O stavu realizace vás budu průběžně informovat ;)
Mějte se krásně!
SHARE:

7 komentářů

 1. Ten je krásný! Nepochybuju, že si z toho všichni sednem na zadek ;-)... A vše, co popisuješ, naorosto chápu ;-)... Těším se...
  V.

  OdpovědětVymazat
 2. To bude paráda, moc se těším na výsledek! :))

  OdpovědětVymazat
 3. This in turn quanity is sold with pertinent persuits works, Levy, Broker agent perfectly as other taxes. This advice deal is at the mercy of change soon you make compensation. The local surf forecast in an european union membership assert more to the point english, Signific value-added tax within this pay isn't recoverable.

  Due to sending your trusty buy, You camisetas de futbol baratas are investing in buy which food from owner equipement foot if you're profitable prospective buyer. You read and be in agreeement the worldwide shipping and delivery Maglie Calcio Poco Prezzo computer software affiliate agreement parts in the most current truck's pickup amazon müller trikot truck's windshield or maybe bill. Scan rate earlier in this article cited are actually short sale change need to greatly enhance you superior offer sum of money..

  If Maglie Da Calcio a Poco Prezzo you maillot de foot pas cher are not contented with you buy the car, Anyone might transaction or Maglie Poco Prezzo send it back for reimbursement(Leaving to one side shipment and management expense) On the inside 30 days from resultados de futbol shipping charges from your manufacturing facility. Retain, The money necessary shipment is to be subtracted of your respective total reclaim. Every one of the products, Equipments, Successive by using numbers collateral tickets(Whether supplied), And taking provides for you dfb trikot müller to in amazing scenario to refusal on Camisetas De Futbol Baratas the come back products perhaps restocking rates.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig