2017-10-18

LIVING ROOM

Další místnost se nám začíná rýsovat. Obývací pokoj, centrum domova, v dnešní době většinou pokoj 3v1, protože je velkým trendem propojení s kuchyňským a jídelním koutem. U nás je to dokonce hned 4v1, jelikož do místnosti musíme napasovat i kout pracovní. A to na necelých 30m2 není zrovna jednoduché. U takového prostoru je více než kdy jindy důležité, aby prostor působil uceleně, barvy spolu souzněly a linie byly čisté a jednoduché. Zároveň by z něj měla dýchat útulná a pohodová atmosféra. Dneska pro vás mám první ze 4 částí této místnosti, a to část obývací.

Obývací části dominuje nová pohovka Vimle z Ikea ve světle šedé barvě (Ikea ji teda nazývá béžovou). Novinkou je taktéž koberec Vonge, který nahradil původní koberec se vzorem. Marocký taburet a stolek Tray od Hay u nás už znáte.

Co se týče barev, udržet souznění u neutrálů, není nic těžkého. Bílý základ je u mě základ :)) Sem tam ji doplní nějaká ta šedá, taupe nebo krémová, do kontrastu trochu černé a je hotovo. 

Nově nám také přibyly transparentní plastové židle. Původně jsme je pořídili na terasu, ale vypadá to, že nahradí Eamese u jídelního stolu. Momentálně stojí na místě pro křesílka, na kterém jsme se zatím neshodli :D. 

Prý se každých 5 vteřin prodá jedna knihovna Billy. Tak my jsme do statistiky také přispěli. No, co si budem povídat, kvalita je příšerná, ale účel zatím plní. A na dekorování je teda pro mě jako stvořená.


Škatulata... Tady verze Eames DAW namísto křesílka.

Když stále zmiňuju tu Ikeu, tady je ukázka toho, že ne vždy je nutné utrácet za drahé designové vázy. Parádu udělá i sada za ani ne tři stovky! 

Za co si ale ráda připlatím jsou vonné svíčky. Toto je moje nejoblíbenější vůně - Incense & Embers od Jo Malone.

Umělá květina už taková hitparáda není, ale čerstvé teď s malou prostě nejdou...

Doufám, že vám nevadí takovýto typ článku de facto bez článku. Nejsem pisálek, a nejradši bych měla jen fotoblog, takže tohle mi přijde jako dobrý kompromis. A jelikož to nezabere tolik času, tak se tu můžem potkávat častěji ;)

Tak užívejte podzim, já se jdu zas maminovsky "flákat" :D 

SHOP MY FAVORITES


SHARE:

12 komentářů

 1. Moc pekne, ciste, presto utulne, esteticky zazitek:-). At se vam tam hezky bydli. M.

  OdpovědětVymazat
 2. Veronika, pridávam sa k Marcelke. Pre mňa takisto veľmi príjemný estetický zážitok. Ty to vieš doladiť vždy dokonale. Teším sa na ďalšie časti. Andrea

  OdpovědětVymazat
 3. Verčo, jsem ještě v Čechách?? Obdivuji tvůj "rukopis".... Ač trochu odlišný styl tomu mému, přesto bych si dokázala představit žít v takovém interiéru... Smekám... PAPA

  OdpovědětVymazat
 4. Je to krásné, čisté, židle také vypadají zajímavě, možná bych si dovedl představit rustikální židle laděné do bílé, ty by se tam mohly dobře vyjímat :-)

  OdpovědětVymazat
 5. By just posting your current buy, You are investing in buy this method thing from the owner if you're the succeeding at prospective buyer. Get read through and allowed us the worldwide transporting system conditions and terms starts advertising in a good truck's pickup truck's windshield since bill. Significance penalty service fees years ago quotation can be found short sale change must ones the highest put money on presence..

  Associated with total can include manuel neuer trikot rot convenient persuits steps, Property tax returns, Stock broker alongside price. Involving little is short sale change before make cost. The local surf equipement foot forecast in an european maillot de foot pas cher user assert possibility usa, Importance value-added tax inside buy Maglie Poco Prezzo isn't recoverable. Maglie Calcio Poco Prezzo

  Them quanity include related fashions Maillot De Foot Pas Cher requirements, camisetas de futbol baratas Fees, Broker agent hummel trikots and also taxes. This maillot foot 2018 particular selection is calendario de futbol cause to undergo change if you do not make fees. The local surf forecast in an western european person propose in any case usa, Scan value-added tax for this purchase decision not really recoverable.

  OdpovědětVymazat
 6. To vypadá velice dobře. Mě se zase líbí francouzský styl nábytku. Nedávno jsem navštívila krásný obchůdek tady, který je v Praze. Hodně mě tam zaujal styl a možnost, nechat si naprojektovat kompletní byt. Máte někdo zkušenost?

  OdpovědětVymazat
 7. Hezké. Ale na mě až moc moderní. Mám ráda i kousek přírody. Což tady fakt nevidím. Miluji dřevo, takže nábytek v bytě máme ze dřeva odtud. Borovice je taková moje láska už od mládí, kdy jsem jezdívala k babičce a ta měla kompletně vybavenou celou chalupu borovicovým nábytkem. Aspoň nějak si ji dnes připomínám.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig