2017-08-21

Project: THE NEW BATHROOM


Zase to uteklo! Prázdniny jsou téměř za náma a nový školní rok klepe na dveře. Tak sice už ho neprožívám z pozice slečny školou povinné, ale stále ho vnímám jako takový malý nový rok. Zejména co se novoročních předsevzetí týče. Ty si na nový rok nedávám, ale s novým -školním- rokem, kdy se po uvolněných prázdninách vše vrací ke svému systému a vše dostává opět řád a navíc začínáte s "čistým listem", mám odhodlání něco (čti "se") změnit. A letošní předsevzetí je jasné - být trochu víc sobecká a věnovat se i sama sobě.
K tomu se mi perfektně hodí, že se konečně dočkám bílé koupelny. Stavebně je už téměř hotovo a teď přichází na řadu zábavnější část - vybírání, nakupování a dekorování. Hodlám si (teda samozřejmě nám 😂) z této místnůstky vytvořit takovou malou oázu. Místo, kde budu moct vypnout a nebude mě nebo mé, estetikou posedlé, oko absolutně nic rušit. Ono totiž když něco ruší mé oko, jsem z toho pak nervozní celá :D.
Proto se hodlám rozmazlit nejen příjemnými vůněmi, jemňoučkými materiály, ale také tělu i oku lahodící kosmetikou. Takže pryč (nejen) s barevným curaproxem, hurá! Na mém nákupním seznamu (viz dole) se objevuje například tělová kosmetika, měkké ručníky a vonná svíčka značky Balmuir, vonný difuzér od Kelly Hoppen, Diptyque, koupelnové doplňky z H&M Home, elegantní saténový župánek z Manga a náhrada za curaprox - bambusový kartáček od Ecoheart. Některé produkty už jsem vyzkoušela, u některých jsem si slíbila, že si je nechám až do nového, aby to potěšení bylo ještě větší.

A jak to máte s relaxem vy? Potřebujete k vnitřnímu klidu i estetično nebo jsem pošahaná jen já? :D

Užívejte zbytek prázdnin a relaxujte, co to jde!
Pááá!
XX


SHARE:

4 komentáře

  1. Jé, to bude krása, krásné věci :)) Curaprox vyrábí i černobílé kartáčky ;)

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj super věcičky:) Já používám tuhle hydratační korejskou kosmetiku je dobrá na pleť a není moc známá. Je stylová a účinná. Jenom co bych vytkla je ta cenna, není nejnižší ale mají nějakou certifikaci na eko produkty a zase za kvalitu se plati :)

    OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig