2017-04-26

HYGGE


Je chvilku před půlnocí, uléhám na gauč, zpoza zad vytahuju chrastítko a kochám se nad vlastními fotkami pořízenými dnes odpoledne. Ne, že bych si tak fandila, ale jen mě vrací do těch pár okamžiků, kdy to u nás kvůli návštěvě vypadá "reprezentativně" (čti: kdy u nás není bordel jak...). Vždycky se musím smát, když od návštěvy slyším, že to u nás vypadá, jako bychom tu ani nebydleli, jak to jen s dítětem dělám. No nejsem superžena a to, co vidí návštěva nebo vy tady, je hodně vzdálené od reality našeho každodenního života. Malá už začíná oblézat nábytek, takže třeba takový Tray stolek je vážně parádička, proto je většinu času odsunut na relativně bezpečné, ale naprosto "nekompoziční" místo. Vedle designové vázy Kähler je už méně designová flaštička s nedopitým čajem a tak bych mohla pokračovat... přesto mi to ale nedá a každý den se snažím - a teď se mi skvěle hodí u nás čím dál více používaný pojem "hygge" (kdo ještě neví, vygooglí;))...a tak k večeři hezky prostírám, aranžuju květiny, zapaluju vonné svíčky... a že se pak támhle válí kostičky, támhle zajíček - no co, ono to k tomu "hygge" vlastně patří ;) Tak já jdu pár těch zajíčků posbírat a vy se mějte krásně! XXSHARE:

2 komentáře

  1. Oprávnene sa nad fotkami kocháš, sú nádherné. Vankúš vyzerá luxusne ako ten od Hermés. Zrovna včera som sa rozhodovala v kvetinárstve, či si kúpim biele karafiáty ale biele chryzantémy. Zvolila som drobné chryzantémy ale i tie biele karafiáty nie sú na zahodenie. Tak na budúce.
    Andrea

    OdpovědětSmazat
  2. Taky se nad Tvými fotkami kochám :-). Já návštěvy vždy vítám, protože mě donutí pořádně uklidit ;-D. Když pak od nich slyším chválu, trochu se stydím a říkám, jen kdybyste přišli nečekaně, to byste koukali... ;-) Uklidňuje mě, když je pořádek a vše má své místo, ale za běžného denního provozu to udržet prostě není možné ;-), a tak si podobně jako ty dělám takové "ostrůvky klidu" mezi poházenými hračkami... ;-) Užívej si a měj se krásně, pa!
    V.

    OdpovědětSmazat

Blogger Template Created by pipdig