2017-03-16

MORNING WITH THE NEW ICON


Jsem strašně ráda, že se s vámi konečně můžu podělit o nový kousek z dílny Daniel Wellington, a to hodinky Classic Petit. Poslední dobou začínám čím dál víc tíhnout k elegantním a jemným kouskům, jak doma, tak v šatníku, (asi se ze mě stává velká holka:D), proto mě tato novinka tak nadchla. Vybrala jsem si kombinaci kovového pásku z růžového zlata a bílý ciferník, který je o veliosti 32mm, takže hodinky působí jemně a žensky i na mém tenkém zápěstí. No posuďte sami...

U focení samozřejmě nemohla chybět ani malá pomocnice, která se učí stylu odmalička :D

A jako vždy mám pro vás na závěr 15 % slevu z nákupu na danielwellington.com
Použijte kód: "WHITEOBSESSIONPETITE".

Krásný den a zase brzy pa!
XX
UložitUložit
SHARE:

8 komentářů

 1. Zdravím vás. Celý Váš blog je nádherný. Nedávno jsem jej objevila a kochám se. :-)
  Mám pár dotazů.
  Do kdy platí ten slevový kód? Nikdy jsem z jejich webu nic neobjednávala. Oni posílají i do Čech?
  Krásné jarní dny. Kamča

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den, Kamčo, moc děkuju za pochvalu a vítám Vás tady :) Slevový kód platí do 15. dubna, z oficiálního e-shopu DW zasílají do Čech - doprava je zdarma. Balíček mám doma vždy do 3 dnů, vozí UPS.
   Krásné dny i Vám!

   Vymazat
  2. Mám je doma. :-))) Veroniko, jsou nádherné. Dneska přijel pošťák. V pondělí objednáno a ve středu už doma. Díky moc za informace a slevičku. :-)

   Vymazat
 2. Hodinky jsou moc pěkné, ale princezna je přímo kouzelná a hodinkiy zcela zastínila ♥

  OdpovědětVymazat
 3. While rendering your own say, You are investing buy this advice stuff from the vendor if you're the success prospective buyer. You read and be in accordance the worldwide transporting course t's and c's parts in an additional pickup's wind shield and / or maybe loss. Importance rates in the offered get foreclosures change circumstance you gain you the optimum offer cash..

  This method juegos de futbol wide variety has pertinent Maglie Da Calcio a Poco Prezzo practices works, Duty, Brokerage house nicely as other rates. The following quantity is controlled by maillot de foot personnalise change amazon müller trikot soon you make contribution. The local surf forecast in an european union part say additional english, Scan cask from resultados de futbol this pick out certainly not recoverable.

  This guidance measure is included with it Maglie Calcio Poco Prezzo applies persuits projects, Place a burden on, Broker agent hummel trikots and dfb trikot müller fees and penalties. This process chunk is susceptible to maillot de foot pas cher change before make account. The local surf forecast in calendario de futbol an western european element point increased country, Importance cask using this pay for not really recoverable.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig