2016-12-07

WE BELIEVE IN FAIRIES


Prosinec, resp. celý Advent, je nepochybně obdobím pohádek. Ta kouzelná atmosféra mě zasáhla natolik, že jsem zas jednou popustila uzdu fantazii a vrhla se do vytváření takové malé pohádky v pokojíčku. Ano, vidíte správně, doma nám přibyly další dveře. Jsou klasické, bílé se zlatou klikou, nic zvláštního... jen jsou desetkrát menší než všechny ostatní :)). Od teď jsou u nás všechny víly vítány!
Pro někoho asi kýčovitý nápad, proto jsem se snažila, aby provedení bylo jednoduché a zapadlo do konceptu našeho bydlení. Žádné zbytečné třpytky, kytičky apod. Avšak pro ty úplně malinkaté nesmí chybět žebříček! Možná kýčovité, ale kouzelné. Vždycky když jdu okolo, musím se usmát. A co teprv až se s dveřmi začnou pojit příběhy, které si s Leontýnkou budeme vyprávět. Taková dekorace, na rozdíl od spousty jiných, pro mě má smysl. 

Jo, a abych nezapomněla - samozřejmě žádná správná víla se neobejde bez kouzelné hůlky! Ta naše je z dílny Numero74 a v oblíbené jemné pudrové barvě. Ale pššt, tu přinese až Ježíšek :)

Tak co, věříte na víly? Mějte kouzelný den a neberte všechno tak vážně! ;)
XX

SHARE:

8 komentářů

 1. Myslim, ze tyhle maly vecicky k detem proste patri, kyc nekyc;-). Pockej, az si Leontyka oblibi treba Elzu v zelenych satech!:-) Ver, ze bude hur, ted drzi oprate maminka, casem to minimalne nebude tak snadne - aby vse bylo barevne sladene a navic se obema libilo. Vim, o cem mluvim:-). M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tím já počítám :-) Právě proto je fajn neutrální základ a o veselost se postarají, předpokládám, Disneyovské princezny, barbíny, poníci, krteček apod. A Elza dobrá, tu má ráda i maminka ;-D Hlavně když to nebudou mimoni :D

   Vymazat
 2. Není to ani trochu kýč!!! Je to nej! <3

  OdpovědětVymazat
 3. This specific rate is made up of relevant traditions assignments, Levy, Broker too as other charges. Until this serving is at the mercy of change if you do not make agreed paying. The local surf forecast in an western european customer maintain additionally us, Signific value-added tax with this expenditure isn't recoverable.

  This excellent range is made of convenient fashions assignments, manuel neuer trikot rot Taxation, Broker agent as well charges. This in juegos de futbol turn cost is maillot de foot pas cher controlled by change soon you make collection. The local surf forecast in an european union fellow associate problem aside Maillot De Foot Pas Cher from that britain, Transfer tax about expenditure certainly not recoverable.

  Merely through the process of resultados de futbol sending a simple wager, You are investing in Coach Outlet Online Store buy them issue from the equipement foot owner if dfb trikot müller you're memorable prospective buyer. You read and accept to the worldwide postage and packing package terms parts in a whole window case and it could be hook. Transfer costs earlier in this article estimated can be found controlled by change circumstance you surge you amazon müller trikot the optimal estimate volume Maglie Da Calcio a Poco Prezzo.

  OdpovědětVymazat
 4. Coach Handbags Outlet are usually viewed as luxurious brands, but yet at inexpensive price.
  Today most people looking for COACH accessories will look for them at Coach Bags Factory Outlet.
  Coach Sale are just the most inexpensive items to purchase through Coach Purses Outlet, a small change purse or Cheap Coach Purses.
  Coach Bags On Sale are a fun accessory to add to a new collection.
  Coach Bags Outlet is can be carried or slipped over your shoulder.
  Authentic MK Outlet are made of high grade quality leather and Michael Kors Factory Outlet can actually have real leather on them.
  Michael Kors Purse Sale usually come with a plate bearing the MK Outlet logo to distinguish it from other Cheap Michael Kors Purses.
  Michael Kors Outlet Online have the inherent ability to capture the essence of what women like and what they want to wear and utilize.
  Michael Kors Outlet Store are a symbol of feminine elements and speak for all kinds of women.
  Michael Kors Purses On Sale of the day vary greatly, but all seem to share one characteristic, they are popular!

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig