2016-12-19

THE BLACK


Černá je mnoha lidmi vnímána jako barva smutku, pro mě je to ale barva slavnostní a elegantní, proto  ji u nás najdete i o Vánocích. A jak už jsem vám psala, letos ji doplňuje zlatá. Nejdřív jsem z této kombinace byla rozpačitá, ale nakonec jsem si ji zamilovala. Takže v těchto barvách bude letos i stromeček. Klasické zlaté a bílé koule doplní třeba černo-zlaté baňky od Bloomingville, které stromeček krásně rozzáří. Na stolku nám přibyl i tradiční kulatý vánoční věnec, ten je teda jen zelený (co zahrádka dala) a další kráska v černém - svíčka Madonna od Meadows. A Ježíšek se s něčím stavil dřív, takže pod stolkem můžete vidět vykukovat kobereček Beni od HK Living z mého vánočního dopisu.

Víc toho dneska, bohužel, nestíhám, tak další zase příště. Užívejte posledních pár předvánočních dní, pokud možno v klidu a pohodě!
Papa
XX

PS.: Nezapomeňte, že stále můžete využít vánoční akce Daniel Wellington! A s kódem "veronikakletenska" získáte navíc 15% slevu z nákupu, poštovné zdarma. 


Check out the Holiday bundle offer  on www.danielwellington.com and find the perfect gift, don't forget to use code ”veronikakletenska” for additional 15% off your purchase! Free worldwide shipping is included!
SHARE:

5 komentářů

 1. Možná je to stylový, ale je to příšerný, jak ve snobským krematoriu, takový vánoce bych nechtěla , fuj..

  OdpovědětVymazat
 2. Pro me krasa, krasa, krasa:-), hezke dny. M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marcelko, děkuju!:) Hezké a pohodové dny i Tobě

   Vymazat
 3. Veronika kombinácia čiernej a zlatej je priam luxusná. Všetko je u Teba ako vždy nádherne skombinované. Ja som si minulý rok na sviatočný stôl vytvorila svietnik práve v tejto čierno-zlatej kombinácii. Krásne sviatočné dni. Andrea

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig