2016-11-22

ROCKING-HORSE


Dřevěný houpací koník aneb další položka na seznamu "Must have for baby", který se mi v hlavě vytvořil ještě před tím, než vůbec nějaké "baby" bylo :D. Na to, jak jsem pověrčivá, jsem hodně věcí nakoupila dost brzo. A jednou z prvních byl právě i houpací koník.

Představa byla jasná. Klasický, dřevěný, jednoduchý. Chtěla jsem do pokojíčku něco, co nevyskakuje na každém blogu nebo Pinterestu. Čekala jsem, že bude oříšek něco takového najít a ono ne, díky Google! Okamžitě mi padla do oka tato obyčejná klasika za pět stovek, žádná designová ikona, žádná stylová značka. Prostě tradiční český houpací koník ze smrkového dřeva. A to, že je právě tak "obyčejný", z něj vedle těch komerčních ikon dělá naprosto neobyčejný solitér.  Už se nemůžu dočkat až malá povyroste a bude si na něm hrát :).

Pěkný den moji milí!
XX

SHARE:

5 komentářů

 1. Je nádherný! Děkuju za tip, hned jsem musela taky googlit:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Je krasny,take se po nem casem podivam ;-) Diky za inspo. A.

  OdpovědětVymazat
 3. Both things are possible if you carry Michael Kors Handbags Wholesale. If you are a woman who goes for innovative designs, a designer Michael Kors Bags On Sale is perfect for you. Offering a huge selection of chic purses, handbags, shoes and accessories, Michael Kors Outlet Online Store celebrates womanhood in an entirely unique way. Michael Kors Factory Outlet Online Store At Wholesale Price are one of the most sought-after handbags worldwide. We all agree that diamonds are a woman's best friend; however Official Coach Factory Outlet Online are absolutely next in line. To Coach Outlet Sale aficionados, don't fret because we have great news: a discount Official Coach Outlet Online isn't hard to find. If you are a smart shopper looking for a good buy and great deals on your next handbag purchase, you can go to Official Coach Outlet Online.

  Friendly Links: Toms Shoes Womens | Toms Clearance

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig