2016-11-03

(před)Adventní kalendář

Dobré ráno!
příspěvků není tolik, kolik bych si představovala, protože povinností, těch příjemných i méně příjemných, mám teď nad hlavu a na blogování jednoduše nezbývá potřebný čas. O to větší radost mám z toho, že můžu být součástí jednoho úžasného projektu - “předAdventní kalendář”, ke kterému mě přizvala Markétka z blogu tamarki.cz a z jejíž hlavy také celá akce pochází. 

O co půjde? Klasický adventní kalendář milují děti již několik generací, protože přináší každý den jedno překvapení, (ať už je to malý dáreček, nebo sladkost). Ten náš předAdventní se příliš neliší. Představme si 24 okének jako 24 blogerek a jednotlivé čokoládičky jako giveaways, které si pro vás všech 24 blogerek připravilo. Stejně jako na klasickém kalendáři každý den otevřete jedno okénko a smlsnete sladkost, v tom našem každý den (počínaje zítřkem 4. listopadu) navštívíte jednu blogerku a zasoutěžíte si o nějakou zajímavou giveaway. Ke které blogerce a pro jaký dáreček ten který den zavítat, se každé ráno dozvíte u Markétky.

Já vám rovnou prozradím, co si pro vás připravila Markétka. Věřím, že většina z vás bude její blog tamarki.cz znát, pokud se tu najde někdo, kdo na něj ještě nezavítal, tak šupky dupky to napravit! Dovolím si tvrdit, že Markéta je totiž českou královnou DIY! Svými nápaditými projekty přináší obrovskou dávku inspirace všem tvořílkům a hlavně jimi obohacuje i své skandinávsky laděné bydlení. Nečekejte však, že se u ní setkáte s neosobní zkomercializovanou podobou severského stylu. Je to právě její kreativita a vášeň tvořit, která vytváří z domu, ve kterém žije s manželem a dvěma ratolestmi, seversky čistý, ale osobitý a útulný domov. 

Markétin nezaměnitelný styl se odráží i na věcech z jejího obchůdku, který je plný originálních kousků. A tím se dostávám k oné zmiňované giveaway, kterou je set luxusního ložního povlečení FLOW s autorským motivem v neutrálních tónech bílé, šedé a černé. To bude zaručeně slušet každé ložnici, tak si nenechte ujít šanci jej získat ;-)!

Budu vám držet pěsti a za pár dní se na vás těším tady u mě!
XX



SHARE:

5 komentářů

 1. It is a time consuming process to locate a legitimate, high-quality designer Michael Kors Handbags On Sale at a decent price. One brand name that is sought after is the Michael Kors Bags On Sale. Anywhere you see high demand you will find people out to make a quick buck.

  OdpovědětVymazat
 2. Siempre habrá una razón por la cual podrán comprar Bolsas Michael Kors Precios de los minoristas en línea. Los compradores de hoy que estén interesados en comprar Michael Kors Rebajas podrán descubrir cómo pueden obtener los mejores resultados que siempre quisieron simplemente haciendo ruido con lo mejor de Bolsos Michael Kors Outlet que ofrecen más allá de precios asequibles.

  Dessutom med så många alternativ att välja mellan, har det blivit praktiskt taget omöjligt för köpare att ta reda på hur de kan köpa Designer Michael Kors Väska Rea online utan att behöva investera för mycket pengar eller tid i scouting den lokala marknaden som annars skulle tyckas omöjligt att göra först . En riktig äkta Michael Kors Rea skulle kunna ge dig tillbaka tusentals dollar och det är något som de flesta inte har råd med. Du kan faktiskt köpa Michael Kors Plånbok online.

  Maintenant, la question se pose de savoir si vous pouvez réellement trouver en ligne authentique Longchamp Soldes bon marché qui sont vraiment authentiques et la réponse est oui, vous pouvez! Un des sites les mieux notés et les plus populaires pour localiser le Sac A Main Longchamp en ligne parfait pour votre collection personnelle est eBay. Rappelez-vous, juste parce que vous êtes en mesure de magasiner en ligne Sac À Main Longchamp sur eBay à des prix incroyablement bas ne signifie pas qu'ils sont faux ou de qualité bon marché.

  OdpovědětVymazat
 3. A beautiful purse or handbag from Coach Outlet Online can last for many years, and represent a great overall value.
  There are Michael Kors Bags Outlet in a large number of shopping malls located throughout the country.
  Cheap Michael Kors Bags is a great way to determine which models best suit your needs.
  Official Coach Factory Outlet Online all strive to provide comfort and convenience for their owners and the seams are double-stitched for maximum durability.
  Michael Kors Factory Store, has one of the most popular handbag and accessory lines on the market today.
  Coach Handbags Wholesale says a lady is classy, elegant and sophisticated.
  Coach Store Near Me trends come and go, but a Coach stands the test of time.
  The official Michael Kors Handbags On Sale Outlet regularly posts various handbags being offered for sale.
  Compare your Coach Bags On Sale Outlet to the logo provided on the website to make sure it is similar.
  All Michael Kors Outlet Online Store have serial numbers.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig