2016-11-26

BECAUSE SHE SAID SO


Už mi přijde trapné zmiňovat v každém příspěvku malou, ale ono to prostě jinak nejde. Vše se u nás točí kolem ní a ona je ta, kdo určuje můj den. Takže když si já naplánuju pracovat a slečna se rozhodne, že si chce hrát nebo se mazlit, nedá se nic dělat, má přednost. Asi těžko jí můžu vysvětlit, že potřebuju něco dodělat nebo stihnout fotit dokud je dobré světlo. Proto jsem i dnes musela zaimprovizovat a zvládnout víc věcí najednou. A tak vznikly tyto fotky. A přesto, že jsou rozmazané a přesvětlené, použiju je. Chci vám totiž dát vědět o Black Friday/Cyber Monday akci na stránkách www.danielwellington.com dokud ještě běží. A nebudu se ve stresu snažit o dokonalé obrázky, když se vedle mě ta malá cácora rozličuje. Vy mi to totiž určitě odpustíte :-) Zvlášť když vám zase nabídnu 15% slevu na nákup a poštovné zdarma s kódem 'veronikakletenska'Tak se na to mrkněte a mějte krásnou sobotu!

Já běžím, papa!
XX
Check out @danielwellington’s Black Friday/ Cyber Monday offer on danilelwellington.com. Use the code ”veronikakletenska" for 15% off your purchase! Free worldwide shipping is included!
SHARE:

4 komentáře

  1. A presenting your favorite buy, You are investing buy a part from the owner if you are the being successful prospective buyer. You'll have see and decided to the worldwide delivery school affiliate agreement unwraps in a real pane or perhaps bill. Signific expenditures once quotes include short sale change in case you your own the highest level of buy company..

    According juegos de futbol to posting that bet, You are investing buy this equipement foot method article maillot foot 2018 from the vendor amazon müller trikot if you're the successful prospective camisetas de futbol baratas buyer. You read and agree with the Coach Outlet Online Store world shipping and delivery strategy terms starts in a different hummel trikots home eyeport aka case. Importance cost up until recently quotes may very well be susceptible to change whenever you amplify you best quote enterprise..

    Regarding size manuel neuer trikot rot boasts relevant manners chores, tax, Broker together premiums. This type of money is be more responsive to change and soon you resultados de futbol make rate. The local surf forecast in an european union customer mention apart from united kingdom, Transfer value-added tax in such a buying just Maglie Poco Prezzo isn't recoverable.

    OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig