2016-02-25

INSTA LATELY #11


... aneb nejmíň pracný příspěvek pro blogery:)) A to je přesně to, co se mi teď hodí, protože se prostě nemůžu dokopat k tomu vzít foťák a ještě něco kloudného sepsat. Tak doufám, že mi odpustíte, že to dnes vemu trochu instantně ;)


Hned ze začátku zmíním (pro mě) novou značku hodinek Barbas & Zacári. Že jsem na hodinky ujetá víte. A tyhle jsou opět jednoduché, elegantní a v této kombinaci pudrové a růžového zlata tak jemné, perfektní na blížící se jaro. A hurá pro ty, co na ně mají zálusk;) Jj, slevičku!
promo kód na 15% slevu: "VERKL15"
Asi je fajn zmínit i to, že se jedná o australskou značku a z každých prodaných hodinek jde 5 dolarů na podporu boje proti rakovině. Eshop najdete na adrese www.barbasandzacari.com.


No a takhle teď trávím většinu dne...


... a proto se nemůžu vždy dočkat pátku, kdy padáme do přírody!Nejvíc času mi teď zabírá moje splněné přání (ťuk, ťuk) - BEBIS  


... nejlepší chvíle, když dorazí nové zboží. To se při vybalování cítím jako malá holka o Vánocích :D No uznejte sami? Když na Vás vykoukne něco tak roztomilého, jako jsou Tellkiddo pytle :))


... no lightboxu jsem nemohla odolat a hned si jeden vzala domů. A jak vidíte, tak to není doplněk pouze do dětského pokojíčku;)


Stejně jako tenhle hrníček od úžasné značky Cooee Design 


Čerstvé květiny jsou vždycky dobrý nápad! Když na ně koukám, tak si říkám, ať už je jaro!!


Tak alespoň, že jsem se letošní (ne)zimu nemusela vzdát nošení tenisek :D Kinfolk Home mám doma už od podzimu a zatím slouží spíš jako dekorace :D Děs!


... tak ještěže na re-dekorování se čas vždycky najde :D. Třeba tohle vydrželo přesně půlden.


... no a během toho všeho nesmí sem tam chybět nějaká ta odměna pro radost :)

Tak se mějte krásně a zase příště!
XX
Veru

SHARE:

4 komentáře

Blogger Template Created by pipdig