2015-12-15

Let's prepare somethingJsem takový nedočkavec, že už nám od nědele v obýváku stojí stromeček, prozatím obmotaný jen světýlky. Dneska jsem vytáhla krabici s ozdobami a byla mile překvapená, že poprvé nebudu muset nic dokupovat, hurá! Stromeček budou stejně jako loni zdobit jednoduché nadčasové bílé koule a nejstarší ozdoby z "mojí sbírky", a to lehce oprýskané stříbrné hvězdičky. Jo a taky samozřejmě nemůže chybět nějaký ten šperk - třeba úžasná ozdoba God Jul Ylvy Skarp. Vše připevněno černou saténovou stuhou, které nám ze svatby zbylo tolik, že už nevim, co všechno s ní ještě obmotat... no minimálně všechny dárky:) Jak jste na tom vlastně s dárkama? Už máte vše nakoupené? Já jsem tak v půlce a dochází nápady...
V té souvislosti vám připomínám, že máte ještě šanci získat 15% slevu na všechny DW hodinky na www.danielwellington.com, stačí zadat kód mywhite_obsession. Poštovné je zdarma a minule mi dorazily za tři dny, takže je určitě stíháte pod stromeček. Já jsem jimi také letos s předstihem  obdarovala ségru, protože je stejně nedočkavá jako já a chtěla s nima dělat parádu na vánočních večírcích a jakou měla radost, to jsem u ní dlouho neviděla, viď Domi? ;)
No tak já jdu dál vymýšlet, balit, zdobit a tak celkově si úžívat toho předvánočního "klidu" :)

Užívejte a zase brzy pa 

As I can be really impatient, we’ve had a Christmas tree (being decorated just with some lights for now) since Sunday. Today, I took out box with some decorations and was actually pleasantly surprised that for the first time, I won’t have to buy anything more, hooray! I decided to decorate the tree with simple and timeless white balls, which I bought last year, together with the eldest piece of my collection – already a bit shabby, but still beautiful silver stars. One also shouldn’t forget on some gems – such as the wonderful ornament God Jul by Ylva Skarp...and everything being fitted with a black satin ribbon from our wedding - which we have like tons left, so I don’t know what more to wind...well lets wind all the gifts with it at least :)
Speaking of gifts..what about you? Have you already bought all of them? I am in the half of my list so far and I am running out of ideas already...
Let’s give you a hint – I’d like to remind you that you still have a chance to obtain a 15% discount and free shipping on all DW watches on www.danielwellington.com if you just enter this code there: mywhite_obsession. Last time, my watch arrived just in three day, so you will have them in time for sure to put them under the Christmas tree.
I’d also given them, as a present, in advance to my sister, because she can also be as impatient as me and she just wanted to show off with them at Christmas parties. Well, I haven’t seen her delighted that much for a long time :)

Ok, let’s go back to wrapping, decorating and thinking about gifts for my closest – generally enjoying the  pre-Christmas peace :)

Have a nice time! SHARE:

5 komentářů

 1. Urcite bude vypadat uzasne:-), hodne klidu a pohody. Marcela

  OdpovědětVymazat
 2. Veronika, tak si ma navnadila s tým stromčekom, že asi už šuchnem aj ja dovnútra. Krásne si to užívajte. Andrea

  OdpovědětVymazat
 3. Nádhera Veru!! Jsem zvědavá, až se pochlubíš, co jsi pod tím stromečkem našla :)

  OdpovědětVymazat
 4. To vypadá tak luxusně!
  Krása...

  OdpovědětVymazat
 5. Bolsos Michael Kors Rebajas está por delante del paquete con el nombre de la firma de EE. UU. En la categoría de accesorios de lujo y ropa deportiva.
  Michael Kors Bolsos son premios codiciados, pero están disponibles en varios lugares.
  Bolsos Michael Kors Outlet comprado en su tienda tiene una garantía limitada de un año.
  Michael Kors Väska är identifierbar i både slankhet och elegans.
  Michael Kors Väska Rea betyder ett oerhört öga för smak såväl som stilighet.
  Michael Kors Väska Rea erbjuder den eleganta kvinnan ett utmärkt tillbehör att sticka ut.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig