2015-11-24

WISHLIST


Jak jsem psala minule, ženy stále po něčem touží a něco "potřebují", takže takový můj návod pro Ježíška byl hotový raz dva:). Ještě bych teda měla jedno velké přání, ale nechci riskovat, že se nevyplní, takže si ho radši nechám pro sebe ;). Ale o ten zbytek se s vámi ráda podělím...

1/ Miluju květiny, takže kdyby Ježíšek zajistil celoroční přísun čerstvých květin, moooc by mě to potěšilo.
2/ Vážně bych konečně "potřebovala" najít dokonalý šedý kabát! Asi je nás víc, co? Tak možná jsem na dobré cestě, když tak dám vědět ;)
3/ No joo, růžovej ajfón! Dámička!
4/ Něco do sbírky:) Hnědá a stříbrná mi ještě chybí, tak to je třeba napravit! Už jste koukali na vánoční DW akci? Ještě připomínám 15% slevu s kódem mywhite_obsession, navíc poštovné zdarma!
5/ Konečne sehnat bílý superstráry v mý velikosti!
6/ Za předplatné (pro mě) nej magazínů Cereal, Kinfolk a Soffa bych se vůbec neurazila:)

Tak předem děkuju, Ježíšku!

Dobrou noc 
V.


SHARE:

2 komentáře

  1. Na takový článek se také chystám! Po tom iPhonu také toužím, byla jsem se na něj podívat a muž mě musel doslova odtáhnout :-D

    Teru

    OdpovědětSmazat
  2. Medication adherence was an outcome in most (70%) of the studies, although 50% also examined patient centered outcomes. We identified a large number of medication management interventions that incorporated patient centered care and improved patient outcomes. We were unable to determine whether these interventions are more effective than traditional medication adherence interventions.

    Cheap Ray Ban Sunglasses, AbstractBackground Pakistan is a developing country with a high rate of mortality and morbidity. The rates of infant and maternal mortality are higher than some other countries in the region with a Cheap Jordan Shoes For Sale similar level of income. The APPNA SEHAT programme focused on these issues with the help of locally available resources and with a wider aim of capacity building {cheap yeezy shoes for sale}.

    OdpovědětSmazat

Blogger Template Created by pipdig