2015-11-03

GYPSOPHILAŽe mám ráda květiny není nic překvapivého, která žena nemá. Ty v květináči se mi daří neustále zabíjet, takže díky za řezané květiny:)) Jednou z mých oblíbených je gypsophila, kdo neví - u nás se mu říká nevěstin závoj a je to "to bílé", co vám květinářka nabízí k vázané kytici. Překvapuje mě, že se v květinářství často diví, že ji kupuji samostatně, přitom samotná vypadá tak skvěle! Je jednoduchá a jemná a udělá parádu v téměř jakékoliv váze. Já si navíc při pohledu na ní vzpomenu na náš velký den, protože právě gypsophila byla krom rozmarýnu a pivoněk součástí naší svatební výzdoby.
Líbí se vám nevěstin závoj jen tak? 


Když při "stajlování" koukám na svojí ruku...tak připomínám, že ještě do 15. listopadu máte možnost využít 15% slevy na všechny DW hodinky v oficiálním e-shopu www.danielwellington.com. Stačí zadat promo kód MYWHITEOBSESSION. Navíc poštovné je zdarma a doručení je opravdu rychlé;)

Mějte se fajn a brzy pa!
SHARE:

4 komentáře

 1. Taky si ho kupuju samostatně a taky se tomu "květinářky" hrozně diví. Je nejbáječnější a nejfotogeničtější! :)

  OdpovědětSmazat
 2. Taky je jednou z mých oblíbených,něžná a jemná.. PS:Krásný blog ;-) A.

  OdpovědětSmazat
 3. Krásné, jemné a čisté fotky:) Děkuji za inspiraci.

  OdpovědětSmazat
 4. Já je taky kupuju samostatně a stejně jako na tebe, i na mě valí oči. Přitom je to škoda. Samy o sobě jsou moc hezké!

  Káťa z withlovek.cz

  OdpovědětSmazat

Blogger Template Created by pipdig