2015-10-25

DESIGNBLOK '15


Ručně malované vázy Markéty Držmíškové.

Ručně vyráběné brýle by Nastassia Aleinikava.

Kolekce BANDASKY od značky DECHEM.

Kolekce stolních doplňků a jídelních servisů Moniky Kořínkové a Barbory Šimkové. Zaujal mě koncept, který má reagovat na tradici stolování a rituál jídla jako takového.

"Staří známí" v instalaci Stockist:)


Opět brýle, tentokrát od značky LUME.

Studio Revír.

Kolekce svícnů studentů UMPRUM Zapálení.
Take a bag.

... toť jen malá dávka toho, co mě na letošním Designbloku zaujalo. Bylo toho mnohem víc, například ručně vyráběné mísy od Marie Tsang, dřevěné hračky NUXO, chlebník Petra Václavka, plyšáci z IKEA projektu Navrženo dětmi, instalace z Tonetek Maxima Velčovského, Rozbíjím se čokolády a další a další. Jen jsem fakt nervák, tak jsem v tom sobotním  návalu designuchtivých návštěvníků nezvládala fotit. To byla furt nějaká hlava v záběru, sem tam lokýtek v zádech, no znáte to :) Na druhou stranu je fajn, že je o takový typ akcí čím dál větší zájem a že Češi čím dál častěji vyhledávají krásné a kvalitní věci. Vyrazili jste na letošní ročník? Pokud ne, máte šanci ještě do středy, určitě to stojí za to;)

Krásný zbytek neděle 

SHARE:

1 komentář

  1. Both things are possible if you carry Michael Kors Handbags Wholesale. If you are a woman who goes for innovative designs, a designer Michael Kors Bags On Sale is perfect for you. Offering a huge selection of chic purses, handbags, shoes and accessories, Michael Kors Outlet Online Store celebrates womanhood in an entirely unique way. Michael Kors Factory Outlet Online Store At Wholesale Price are one of the most sought-after handbags worldwide. We all agree that diamonds are a woman's best friend; however Official Coach Factory Outlet Online are absolutely next in line. To Coach Outlet Sale aficionados, don't fret because we have great news: a discount Official Coach Outlet Online isn't hard to find. If you are a smart shopper looking for a good buy and great deals on your next handbag purchase, you can go to Official Coach Outlet Online.

    Friendly Links: Toms Shoes Womens | Toms Clearance

    OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig