2015-09-26

SATURDAY


Jelikož mě manžel dnes nechal samotnou, měla jsem krom uklízení dost času na "vymejšlení kravin" (jak on s oblibou řiká:)), a co jsem tak mohla vymýšlet, než nějakou tu změnu :)). A to malý refresh  našeho obýváků. Paletový stolek nám totiž přestal vyhovovat - sem tam odřený prstík, propadávání ovladače (za celou dobu jsme nebyli schopní nechat uříznout sklo, klasika) a údržba taky nic moc... první řešení, které se nabízí je nechat konečně vyrobit sklo, stolek pečlivě obrousit, znova natřít, ALE.. :-D pak je tu ještě druhá varianta: už ikonická stylovka, no joo, tušíte správně, Tray table od Hay.  Vím, v interiérech je vidět často, takže nijak světoborný výběr, ale když on je taaak pěkný, no ne? Otázka jestli černý nebo bílý mě netrápila. Bylo jasno hned. Máme témeř bílého retrívra (tzn. všude spousta chlupů), stůl bude černý :D (je mi jasné jak stolek bude vypadat, ale pro krásu se musí trpět). Už se těším jak změní atmosféru pokoje. No a aby Tray nemusel změnu atmosféry táhnout sám, musela jsem k němu vybrat ještě pár kamarádů. U tak pěkného stolku si určitě bude chtít dát kafíčko spousta návštěv a ty je potřeba někam usadit, a co je víc praktického než lehce přemistitelný puf. Marocký taburet jsem měla na wishlistu už dávno, pak jsem ho z hlavy úplně vypustila no a vzpomněla si v ideální chvíli. 
Důležité jsou samozřejmě i doplňky. Na stůl patří váza a nejhezčí (podle mě) jsou ty od Tine K home. Olivovník, co vidíte na fotkách, pokud přežije a ideálně i povyroste, bude potřebovat přesadit - k tomu poslouží oblíbený Uashmama bag ve velikosti XL. No a pokud nepovyroste, Uashmama se bude hodit i pro vánoční stromek. Samozřejmě budou potřeba i textilíe, na ty se koukněte v koláži na konci postu;).
Už jsem toho napsala dost, tak teď už si jen prohlédněte poslední fotky paleťáku a pár random fotek dnešního vybírání ...


A na závěr koláž:

Krásný zbytek prodlouženého víkendu všem!

Papa, 
V.


SHARE:

5 komentářů

 1. Krásné fotky, Veru! Moc se na tvou změnu tesim, uz ted vsak vim, ze to bude bomba! Muzu se zeptat v cem si děláš ty koláže? Dekuju moc :-*

  Teru

  OdpovědětVymazat
 2. However, MK Outlet attendance was low during the autumn and winter/spring initiation phases but somewhat better in the summer initiation phase. Jordan Shoes For Sale Attendance was poor throughout all maintenance phases. The accelerometry protocol Ray Ban Outlet for measuring physical activity requires modification.

  This responsibility includes . (4) Complying with all court orders. Cheap Yeezy Shoes Sale Commanders and their staffs have a responsibility, when consistent with other military requirements, to ensure that any action or nonaction on their part does not New Air Jordan Shoes encourage or facilitate violations of Coach Bags Clearance court orders or this regulation or Nike Air Force 1 Cheap Outlet avoidance of a judicial resolution of issues relating to paternity, child custody, or support by soldiers Cheap Nike Air Force 1 and family Since the highest court in the land has spoken, shouldn the military take action?.

  OdpovědětVymazat
 3. Coach Bags Clearance,
  Its beauty and elegance wins your love at first sight.
  Michael Kors Bags Outlet,
  The rich material and exquisite craftsmanship make it hard for you to put your hands off.
  Coach Outlet Clearance Sale,
  It is old-fashioned with its glorious tradition in terms of most luxurious materials, exquisite handicraft, unchanged aesthetic principle etc.
  MK Handbags Outlet,
  All kinds of materials are specially processed to give a buttery soft, supple yet durable finish.
  Coach Factory Outlet,
  It usually takes at least 48 hours for a skilled artisan to hand-make one.
  Cheap Ray Ban Sunglasses,
  They are a top brand of men's and women's shades that is famous all over the world.
  Jordan Shoes For Sale,
  Be it formal shoes, party wear, casual shoes and many more.
  New Air Jordan Shoes,
  The most famous of these are the sneakers and formal shoes.
  Air Force One Sale,
  These are the type of shoes which very well revolutionized the world of shoes with their design, ease of wearing, compatibility and use.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig