2015-09-26

SATURDAY


Jelikož mě manžel dnes nechal samotnou, měla jsem krom uklízení dost času na "vymejšlení kravin" (jak on s oblibou řiká:)), a co jsem tak mohla vymýšlet, než nějakou tu změnu :)). A to malý refresh  našeho obýváků. Paletový stolek nám totiž přestal vyhovovat - sem tam odřený prstík, propadávání ovladače (za celou dobu jsme nebyli schopní nechat uříznout sklo, klasika) a údržba taky nic moc... první řešení, které se nabízí je nechat konečně vyrobit sklo, stolek pečlivě obrousit, znova natřít, ALE.. :-D pak je tu ještě druhá varianta: už ikonická stylovka, no joo, tušíte správně, Tray table od Hay.  Vím, v interiérech je vidět často, takže nijak světoborný výběr, ale když on je taaak pěkný, no ne? Otázka jestli černý nebo bílý mě netrápila. Bylo jasno hned. Máme témeř bílého retrívra (tzn. všude spousta chlupů), stůl bude černý :D (je mi jasné jak stolek bude vypadat, ale pro krásu se musí trpět). Už se těším jak změní atmosféru pokoje. No a aby Tray nemusel změnu atmosféry táhnout sám, musela jsem k němu vybrat ještě pár kamarádů. U tak pěkného stolku si určitě bude chtít dát kafíčko spousta návštěv a ty je potřeba někam usadit, a co je víc praktického než lehce přemistitelný puf. Marocký taburet jsem měla na wishlistu už dávno, pak jsem ho z hlavy úplně vypustila no a vzpomněla si v ideální chvíli. 
Důležité jsou samozřejmě i doplňky. Na stůl patří váza a nejhezčí (podle mě) jsou ty od Tine K home. Olivovník, co vidíte na fotkách, pokud přežije a ideálně i povyroste, bude potřebovat přesadit - k tomu poslouží oblíbený Uashmama bag ve velikosti XL. No a pokud nepovyroste, Uashmama se bude hodit i pro vánoční stromek. Samozřejmě budou potřeba i textilíe, na ty se koukněte v koláži na konci postu;).
Už jsem toho napsala dost, tak teď už si jen prohlédněte poslední fotky paleťáku a pár random fotek dnešního vybírání ...


A na závěr koláž:

Krásný zbytek prodlouženého víkendu všem!

Papa, 
V.


SHARE:

7 komentářů

 1. Krásné fotky, Veru! Moc se na tvou změnu tesim, uz ted vsak vim, ze to bude bomba! Muzu se zeptat v cem si děláš ty koláže? Dekuju moc :-*

  Teru

  OdpovědětVymazat
 2. It is a time consuming process to locate a legitimate, high-quality designer Michael Kors Handbags On Sale at a decent price. One brand name that is sought after is the Michael Kors Bags On Sale. Anywhere you see high demand you will find people out to make a quick buck.

  OdpovědětVymazat
 3. Debe tener en cuenta que no todos los bolsos baratos disponibles en el mercado están hechos con material de la mejor calidad. Ciertos fabricantes se comprometen con la calidad de los productos, para ofrecerlos a precios bajos. (etiquetas: Bolsos Michael Kors,Bolsos Michael Kors Baratos,Bolsos Michael Kors Outlet)

  Dessa grossister kommer också att erbjuda dig ett brett utbud av alternativ att välja mellan, med avseende på färg, storlek, material och design. Dessutom kan du även få dem skräddarsydda, genom att komma med en handväskedesign på egen hand. (Taggar: Väska Michael Kors,MK Väska,Michael Kors Rea)

  Si vous vous assurez que les sacs à main bon marché que vous achetez sont fabriqués par un fabricant réputé, à partir de matériaux de la meilleure qualité, vous pouvez être certain qu’ils dureront longtemps. Les femmes dans le monde d'aujourd'hui ont besoin de transporter beaucoup de choses avec elles, où qu'elles aillent. (Mots clés: Sac Longchamp Pas Cher,Sac Longchamp Solde,Sac Longchamp Pas Cher)

  OdpovědětVymazat
 4. A beautiful purse or handbag from Coach Outlet Online can last for many years, and represent a great overall value.
  There are Michael Kors Bags Outlet in a large number of shopping malls located throughout the country.
  Cheap Michael Kors Bags is a great way to determine which models best suit your needs.
  Official Coach Factory Outlet Online all strive to provide comfort and convenience for their owners and the seams are double-stitched for maximum durability.
  Michael Kors Factory Store, has one of the most popular handbag and accessory lines on the market today.
  Coach Handbags Wholesale says a lady is classy, elegant and sophisticated.
  Coach Store Near Me trends come and go, but a Coach stands the test of time.
  The official Michael Kors Handbags On Sale Outlet regularly posts various handbags being offered for sale.
  Compare your Coach Bags On Sale Outlet to the logo provided on the website to make sure it is similar.
  All Michael Kors Outlet Online Store have serial numbers.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig