2015-09-26

SATURDAY


Jelikož mě manžel dnes nechal samotnou, měla jsem krom uklízení dost času na "vymejšlení kravin" (jak on s oblibou řiká:)), a co jsem tak mohla vymýšlet, než nějakou tu změnu :)). A to malý refresh  našeho obýváků. Paletový stolek nám totiž přestal vyhovovat - sem tam odřený prstík, propadávání ovladače (za celou dobu jsme nebyli schopní nechat uříznout sklo, klasika) a údržba taky nic moc... první řešení, které se nabízí je nechat konečně vyrobit sklo, stolek pečlivě obrousit, znova natřít, ALE.. :-D pak je tu ještě druhá varianta: už ikonická stylovka, no joo, tušíte správně, Tray table od Hay.  Vím, v interiérech je vidět často, takže nijak světoborný výběr, ale když on je taaak pěkný, no ne? Otázka jestli černý nebo bílý mě netrápila. Bylo jasno hned. Máme témeř bílého retrívra (tzn. všude spousta chlupů), stůl bude černý :D (je mi jasné jak stolek bude vypadat, ale pro krásu se musí trpět). Už se těším jak změní atmosféru pokoje. No a aby Tray nemusel změnu atmosféry táhnout sám, musela jsem k němu vybrat ještě pár kamarádů. U tak pěkného stolku si určitě bude chtít dát kafíčko spousta návštěv a ty je potřeba někam usadit, a co je víc praktického než lehce přemistitelný puf. Marocký taburet jsem měla na wishlistu už dávno, pak jsem ho z hlavy úplně vypustila no a vzpomněla si v ideální chvíli. 
Důležité jsou samozřejmě i doplňky. Na stůl patří váza a nejhezčí (podle mě) jsou ty od Tine K home. Olivovník, co vidíte na fotkách, pokud přežije a ideálně i povyroste, bude potřebovat přesadit - k tomu poslouží oblíbený Uashmama bag ve velikosti XL. No a pokud nepovyroste, Uashmama se bude hodit i pro vánoční stromek. Samozřejmě budou potřeba i textilíe, na ty se koukněte v koláži na konci postu;).
Už jsem toho napsala dost, tak teď už si jen prohlédněte poslední fotky paleťáku a pár random fotek dnešního vybírání ...


A na závěr koláž:

Krásný zbytek prodlouženého víkendu všem!

Papa, 
V.


SHARE:

5 komentářů

 1. Krásné fotky, Veru! Moc se na tvou změnu tesim, uz ted vsak vim, ze to bude bomba! Muzu se zeptat v cem si děláš ty koláže? Dekuju moc :-*

  Teru

  OdpovědětVymazat
 2. However, MK Outlet attendance was low during the autumn and winter/spring initiation phases but somewhat better in the summer initiation phase. Jordan Shoes For Sale Attendance was poor throughout all maintenance phases. The accelerometry protocol Ray Ban Outlet for measuring physical activity requires modification.

  This responsibility includes . (4) Complying with all court orders. Cheap Yeezy Shoes Sale Commanders and their staffs have a responsibility, when consistent with other military requirements, to ensure that any action or nonaction on their part does not New Air Jordan Shoes encourage or facilitate violations of Coach Bags Clearance court orders or this regulation or Nike Air Force 1 Cheap Outlet avoidance of a judicial resolution of issues relating to paternity, child custody, or support by soldiers Cheap Nike Air Force 1 and family Since the highest court in the land has spoken, shouldn the military take action?.

  OdpovědětVymazat
 3. Thomas McEnaney on 'A LIFETIME OF LEADERS. AND APPRECIATION Brian Wensauer on THIS LAND IS OUR LAND. Post hoc analysis was performed using NLCA Nike Air Max Clearance records on 15554 surgical patients to derive summary tables for 30 and 90 day mortality, stratified by procedure type, age and performance status.Conclusions: Neither score performs well enough to be advocated for individual risk stratification prior to lung cancer surgery. It may be that additional physiological parameters are required; however this is a further project. I chatted with Meyer about the peculiar homes he's seen over the years. This list includes houses carved out of trees, built inside old aircraft fuselages, grain silos and water towers, a house shaped maxclearanceshoes like a shoe (modeled after the nursery rhyme about the woman who lived in one), and another that newyshoesmall.com looked like a flying saucer.. "I went through a flooding in Cheap Michael Kors Handbags my house while my family was out of town and I was unable to hear the water pipes busting and the water flooding the house. Having this kind of technology is really a shift in the way we live, we have less stressors and we have more peace of mind," explained Montan.. A staggering 1.2 million civil servants haven't received their salaries in more than facebook.com a year, leaving health, education, and sanitation services without the people and resources needed to keep them running. Public infrastructure has been click here damaged and homes destroyed, forcing more than three million to flee their homes, most with only what they can carry.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig