2015-08-30

SUMMER DAYSPrvní polovinu letošního léta jsme strávili přípravou svatby, jelikož jsme se rozhodli na poslední chvíli a měli na to v podstatě dva měsíce (rovnou odpovím na nejčastěji pokládanou otázku, nemuseli jsme, ale chtěli, což je v dnešní době u tak mladých lidí evidentně nepochopitelná věc :-)) nedostali jsme se na žádnou dovču. U mě dovča =  hotelový resort u moře, kde se ráno vyvalíte na pláži a náplň dne je čtení vlhkem zvlněných časopisů, občasné svlažení se, polední hambáč, následuje opět válení se, když už vás znuděná drahá polovička po několikahodinovém brblání o tom, jak se nudí, donutí jít si zapinkat klasickými dřevěnými pálkami s neonovým míčkem (k sehnání na každém rohu promenády)... večer kontrola, zda dodržujete hnědnoucí plán, něco šik na sebe, aby jste v hotelové restauraci u těch švédských stolů zazářili...večerní návštěva města, pár koktejlů a druhý den nanovo.. největším dobrodrůžem je výlet uprostřed týdne na "uprchlické" výletní lodi s několika zastávkami na koupání v té nej části ostrova..ach to je nuda, co?! Takovou dovolenou, díky nechci :D ale víte co, já to mám vážně ráda! Jo! užívám si to od chvíle, kdy čekám 2 hodiny na odbavení na letišti, až po poslední koktejl a tradiční větu "vždyť je to, jako bysme přiletěli včera a už zase jedem domu"... letos mi tohle uteklo. Joo, proč jezdit v létě do zahraničí, když české léto je tak krásné. Fajn, je! A miluju chvíle u nás na chalupě, kdy se vyvalim u bazénu a čtu časopisy. Pro někoho to neni rozdíl, ale ty časopisy nejsou tak zvlněné a navíc mi chybí sun-bleached hair and sandy skin! :-D Těžko říct, kolik z vás teď pochopí o čem mluvím!? 

No, jsem ráda, že si to vynahradíme v zimě a z nekonečně dlouhé české zimy, kterou já vážně nemusím, utečeme do tepla. Ssss, a že se nám ta zima blíží:). Tak užívejte poslední krásné letní dny!

Ps: K fotkám ze svatby, na které někteří čekáte. Doporučení pro nastávající nevěsty, dbejte na výběr  fotorafa! Jelikož jsem zvyklá fotit, a tak nějak prezentovat "svým okem", osvědčilo se mi rčení, co si neuděláš sám... budu ráda, když vyberu pár fotek, o které se s vámi budu chtít podělit. Takže asi tak :)

Mějte se krásne!
 ❤ 
V.


SHARE:

6 komentářů

 1. Jé dovolenou v zimě závidím, také bych potřebovala během takové té hnusné učvachtané zimy vypadnout někam do teplých krajů! :D The Colorful Blog

  OdpovědětVymazat
 2. Špatný výběr fotografa? To mě mrzí:-(. Ale určitě vyjde alespoň něco. Mám mezery v blogu, musím prostudovat! Lucka

  OdpovědětVymazat
 3. ahoj, keď si spomínala že sa beriete tak mladí, mohla by si prezradiť koľko máš rokov ? z čistej zvedavosti :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 25, já si na to mladá nepřipadám, ale mé okolí to tvrdí :)

   Vymazat
 4. Why, of all places in Johannesburg, the Indian location should be chosen for dumping down all kaffirs of the town, passes my comprehension. Of course, under my suggestion, the Town Council must withdraw the Kaffirs from the Location. About this mixing of the Kaffirs with the Indians I must confess I feel most strongly.

  You might want to get something in slightly softer tailoring, but a Cheap Human Hair Lace Front Wigs good Cheap Full Lace Wigs jacket pulls everything together. Some caution against shorter lengths, Cosplay Mask but if you've Human Hair Wigs got good legs, get them out: Brigitte Macron, Design Your Own Shirt 65, is not afraid of a kninkle, and neither should you be. But likewise, ban clothes that don't Designer Phone Cases make you feel your best.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig