2015-08-11

COUNTRYSIDEPo dlouhé době vás opět zdravím, poprvé jako vdaná paní :)).  Popravdě, příravy pro mě byly tak náročné, že jsem neměla myšlenky na to připravovat o tom ještě nějaký post. Teď mě to mrzí, protože na DIY dekoracích jsem se celkem vyřádila, tak snad alespoň něco z toho svatební fotografka zachytila a budu vám moct pár věcí ukázat:). Prozatím vám posílám pozdravy z naší chaloupky, místa, kam každý víkend rádi utíkáme z hektického velkoměsta :D a kde si nyní užíváme zaslouženého klidu po těch několikatýdenních stresech.
Těmito fotkami vám vlastně naznačuji atmosféru svatby, která se (pro někoho možná překvapivě) nesla v rustikálním stylu, v kterém je mi stejně dobře (ne-li líp) jako v -minimalismu-,na který jste u mě zvyklí. Do domu bych ráda tyto dva z podstaty neslučitelné styly ráda sloučila :D, ale to teď odbočuji... Úplně nezklamu, černo-bílá i tak na svatbě nechyběla, však uvidíte. Zatím se mějte krásně a brzy paa!
SHARE:

7 komentářů

 1. Veronika v prvom rade srdečne blahoželám a prajem Vám veľa krásnych spoločných chvíľ . Dekorácie na Vašej svadbe boli naozaj nádherné a presne podľa môjho gusta. Jemné, čisté a elegantné. Čo sa týka rustikálneho štýlu a minimalizmu som na tom rovnako. Páčia sa mi obidva a tak sa snažím to doma skĺbiť dohromady. Stále si však myslím, že mi vládne viac ten rustikálny. Ale vôbec mi to nevadí, sú krásne obidva. Nádherné fotky, veľmi som si to užila. Andrea

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Andrejko, moc moc děkuju!! Jinak, tohle ještě nejsou dekorace ze svatby, ale jsou v podobném duchu, tak snad se budou líbit i ty:). Měj se krásně, V.

   Smazat
 2. Veru, moc gratuluju a těším se, pokud se s námi o nějaké fotky ze svatby podělíš! Tyto jsou překrásné! Užívej letní pohodu i nadále!
  V.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Veru, moc děkuju! Určitě podělím, ještě čekáme na fotky od fotografky, tak až se tím pak proberu a zcenzuruju:D, tak sem něco hodím ;) Taky užívej, papa

   Smazat
 3. Nádherná atmosféra, těším se na další fotky i na skloubení, o kterém píšeš. A u mě na blogu je teď vyfocený Tvůj mráček. Ještě jednou s Domi moc děkujeme!

  OdpovědětSmazat
 4. Jůůů,
  gratuluji ke svatbě a rovnou musím napsat, že fotky a styl jsou pecka.
  Zaměřeno přímo na mé srdce.

  Díky, pokochala jsem se.
  Martina

  OdpovědětSmazat

Blogger Template Created by pipdig