2015-08-11

COUNTRYSIDEPo dlouhé době vás opět zdravím, poprvé jako vdaná paní :)).  Popravdě, příravy pro mě byly tak náročné, že jsem neměla myšlenky na to připravovat o tom ještě nějaký post. Teď mě to mrzí, protože na DIY dekoracích jsem se celkem vyřádila, tak snad alespoň něco z toho svatební fotografka zachytila a budu vám moct pár věcí ukázat:). Prozatím vám posílám pozdravy z naší chaloupky, místa, kam každý víkend rádi utíkáme z hektického velkoměsta :D a kde si nyní užíváme zaslouženého klidu po těch několikatýdenních stresech.
Těmito fotkami vám vlastně naznačuji atmosféru svatby, která se (pro někoho možná překvapivě) nesla v rustikálním stylu, v kterém je mi stejně dobře (ne-li líp) jako v -minimalismu-,na který jste u mě zvyklí. Do domu bych ráda tyto dva z podstaty neslučitelné styly ráda sloučila :D, ale to teď odbočuji... Úplně nezklamu, černo-bílá i tak na svatbě nechyběla, však uvidíte. Zatím se mějte krásně a brzy paa!
SHARE:

10 komentářů

 1. Veronika v prvom rade srdečne blahoželám a prajem Vám veľa krásnych spoločných chvíľ . Dekorácie na Vašej svadbe boli naozaj nádherné a presne podľa môjho gusta. Jemné, čisté a elegantné. Čo sa týka rustikálneho štýlu a minimalizmu som na tom rovnako. Páčia sa mi obidva a tak sa snažím to doma skĺbiť dohromady. Stále si však myslím, že mi vládne viac ten rustikálny. Ale vôbec mi to nevadí, sú krásne obidva. Nádherné fotky, veľmi som si to užila. Andrea

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Andrejko, moc moc děkuju!! Jinak, tohle ještě nejsou dekorace ze svatby, ale jsou v podobném duchu, tak snad se budou líbit i ty:). Měj se krásně, V.

   Vymazat
 2. Veru, moc gratuluju a těším se, pokud se s námi o nějaké fotky ze svatby podělíš! Tyto jsou překrásné! Užívej letní pohodu i nadále!
  V.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Veru, moc děkuju! Určitě podělím, ještě čekáme na fotky od fotografky, tak až se tím pak proberu a zcenzuruju:D, tak sem něco hodím ;) Taky užívej, papa

   Vymazat
 3. Nádherná atmosféra, těším se na další fotky i na skloubení, o kterém píšeš. A u mě na blogu je teď vyfocený Tvůj mráček. Ještě jednou s Domi moc děkujeme!

  OdpovědětVymazat
 4. Jůůů,
  gratuluji ke svatbě a rovnou musím napsat, že fotky a styl jsou pecka.
  Zaměřeno přímo na mé srdce.

  Díky, pokochala jsem se.
  Martina

  OdpovědětVymazat
 5. It is a time consuming process to locate a legitimate, high-quality designer Michael Kors Handbags On Sale at a decent price. One brand name that is sought after is the Michael Kors Bags On Sale. Anywhere you see high demand you will find people out to make a quick buck.

  OdpovědětVymazat
 6. Debe tener en cuenta que no todos los bolsos baratos disponibles en el mercado están hechos con material de la mejor calidad. Ciertos fabricantes se comprometen con la calidad de los productos, para ofrecerlos a precios bajos. (etiquetas: Bolsos Michael Kors,Bolsos Michael Kors Baratos,Bolsos Michael Kors Outlet)

  Dessa grossister kommer också att erbjuda dig ett brett utbud av alternativ att välja mellan, med avseende på färg, storlek, material och design. Dessutom kan du även få dem skräddarsydda, genom att komma med en handväskedesign på egen hand. (Taggar: Väska Michael Kors,MK Väska,Michael Kors Rea)

  Si vous vous assurez que les sacs à main bon marché que vous achetez sont fabriqués par un fabricant réputé, à partir de matériaux de la meilleure qualité, vous pouvez être certain qu’ils dureront longtemps. Les femmes dans le monde d'aujourd'hui ont besoin de transporter beaucoup de choses avec elles, où qu'elles aillent. (Mots clés: Sac Longchamp Pas Cher,Sac Longchamp Solde,Sac Longchamp Pas Cher)

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig