2015-06-15

WHICH ONE?

Po měsíci učení jsem opět zpět :)). Po krásném víkendu i odpočinutá, nabitá novou energií a připravená na nové projekty, o některých z nich se tady na blogu určitě dozvíte. Komu dlužím odpověď na mail, slibuju, že brzy odpovím, aby jste si nemysleli, že jsem se na váš vykašlala:).
Když už jsem měla čas fotit, tak se jak naschvál zase zatáhlo, takže jsem rychle blýskla novou židli, o které jsem chtěla psát už kdysi, ale nějak jsem se k tomu nedostala. Řeč je o Ikea Esbjorn židli, která je jasnou kopií Cover chair od Muuto. Hrozně by mě zajímalo:D, která se vám líbí víc? Mně se totiž, když nebudeme řešit etickou otázku "inspirace", víc líbí subtilnější zpracování Ikea židle. A jsem přesvědčená (možná to je vliv toho měsíčního drcení se marketingu :D), že se většina lidí v takovýchto případech rozhoduje na základě značky. Co myslíte? Budu ráda za váš komentář. A tematicky si můžete pustit toto video.


PS: Nově můžete WhiteObsession plakáty koupit i na POPOUTu. Najdete tam i nové karty, jednu z nich - marble - můžet vidět i na druhé fotce.

Krásný start do nového týdne a brzy pa!
V. 

SHARE:

2 komentáře

  1. Opravdu Ikea takhle vypadá jako "vyšší produktová verze",ještě bych přidala křeslo Merano od Tonu, to je myslím taky brácha.

    OdpovědětSmazat
  2. Veru, obě židle jsou moc hezké a jsou si hodně podobné. Otázka je, jak jsou pohodlné. Tu Ikeáckou jsem zkoušela. Moc se mi líbila, ale opěradlo dost tlačilo do zad. Zajímalo by mě, jak se sedí na té od Muuto, vypadá pohodlněji.
    Krásný den a těším se na tvé další články... :-)

    OdpovědětSmazat

Blogger Template Created by pipdig