2015-06-15

WHICH ONE?

Po měsíci učení jsem opět zpět :)). Po krásném víkendu i odpočinutá, nabitá novou energií a připravená na nové projekty, o některých z nich se tady na blogu určitě dozvíte. Komu dlužím odpověď na mail, slibuju, že brzy odpovím, aby jste si nemysleli, že jsem se na váš vykašlala:).
Když už jsem měla čas fotit, tak se jak naschvál zase zatáhlo, takže jsem rychle blýskla novou židli, o které jsem chtěla psát už kdysi, ale nějak jsem se k tomu nedostala. Řeč je o Ikea Esbjorn židli, která je jasnou kopií Cover chair od Muuto. Hrozně by mě zajímalo:D, která se vám líbí víc? Mně se totiž, když nebudeme řešit etickou otázku "inspirace", víc líbí subtilnější zpracování Ikea židle. A jsem přesvědčená (možná to je vliv toho měsíčního drcení se marketingu :D), že se většina lidí v takovýchto případech rozhoduje na základě značky. Co myslíte? Budu ráda za váš komentář. A tematicky si můžete pustit toto video.


PS: Nově můžete WhiteObsession plakáty koupit i na POPOUTu. Najdete tam i nové karty, jednu z nich - marble - můžet vidět i na druhé fotce.

Krásný start do nového týdne a brzy pa!
V. 

SHARE:

5 komentářů

 1. Opravdu Ikea takhle vypadá jako "vyšší produktová verze",ještě bych přidala křeslo Merano od Tonu, to je myslím taky brácha.

  OdpovědětVymazat
 2. Veru, obě židle jsou moc hezké a jsou si hodně podobné. Otázka je, jak jsou pohodlné. Tu Ikeáckou jsem zkoušela. Moc se mi líbila, ale opěradlo dost tlačilo do zad. Zajímalo by mě, jak se sedí na té od Muuto, vypadá pohodlněji.
  Krásný den a těším se na tvé další články... :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Bolsos Michael Kors Rebajas está por delante del paquete con el nombre de la firma de EE. UU. En la categoría de accesorios de lujo y ropa deportiva.
  Michael Kors Bolsos son premios codiciados, pero están disponibles en varios lugares.
  Bolsos Michael Kors Outlet comprado en su tienda tiene una garantía limitada de un año.
  Michael Kors Väska är identifierbar i både slankhet och elegans.
  Michael Kors Väska Rea betyder ett oerhört öga för smak såväl som stilighet.
  Michael Kors Väska Rea erbjuder den eleganta kvinnan ett utmärkt tillbehör att sticka ut.

  OdpovědětVymazat
 4. The Devers first hit the road in their 33 foot American Star RV when Jeannie turned 65. Since then, they have worked jobs in Wyoming, Pennsylvania and now Maine. In addition to their $10 an hour paychecks, the couple receives $22,000 a year from Social Security, an amount that has barely budged while health care and other costs have soared..

  Now that we have that out of the way, we feel that the Cheap Human Hair Lace Front Wigs HTC One Design Your Own Shirt A9 is a fantastic looking smartphone. It's slim, sleek, stunning in all Designer Phone Cases of its colour options, and still easy to handle. The power and volume Cosplay Mask buttons are on the right; the speaker grille, Micro USB port and 3.5mm socket Cheap Full Lace Wigs are at the bottom; Human Hair Wigs and the SIM and microSD slots are on the left.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig