2015-06-02

FINDS OF THE WEEK


FINDS OF THE WEEK

Na stránce "about" se můžete dočíst, že s vámi na blogu chci sdílet ty "nejhezčí úlovky v mém stylu", tak jsem se rozhodla "založit novou rubriku", kde je s vámi budu vážně sdílet. Žádná reklama, jen pěkné věci, na které narazím, nebo lépe -  mám je i osobně vyzkoušené. Tak doufám, že se vám to bude líbit;)

[1] DAILY PLANNER - JULIA KOSTREVA

Před pár dny se mi podařilo ztratit diář. Tak, ne, že bych se bez něj neobešla, ale chápejte, při zapisování data schůzky (které si na 99,9 % budu stejně pamatovat) do designového diáře si připadám táák důležitě :D. A tento nude by Julia Kostreva je prostě neodolatelný!

[2] VLNA - WOOL AND THE GANG

Přicházející léto a vlna? Tak teď se puberťáci zasmějte, ale mě vážně baví (v 25) plést. To, co mě babička naučila, už jsem dávno zapomněla, protože tahle činnost nebyla dost cool, že jo. Ale mám ambice do zimy zvládnout svetr á la Acne (hah), takže nejvyšší čas začít. Ale věřím, že s touhle vlnou mi to půjde hladko-obratko ;).

[3] PRSTEN - MIRTA JEWELRY

V předsvatebním období jsou prsteny jedním z top témat. Prostě se na ně zaměřujete víc, než jindy. A když jsem při okukování ostatních kolekcí na Dej mi dárek narazila u Radany na tento, mé srdce zaplesalo a rychle se stal adeptem na mého "miláška" :D.

[4] BASIC TRIČKO - ACNE

Bílé tričko je základem každého šatníku. Na tom se asi shodneme. A už mě nebaví každý měsíc kupovat to háemkové na jedno použití. Je na čase zainvestovat do pěkné klasiky, která vydrží.

[5] CARVEN PERFUME-k dostání v síti Douglas

Parfémy od značky Carven dlouhá léta použivá moje maminka. Já jsem loňské léto vyzkoušela parfémovaný deodorant a pokud v parných dnech na sebe nechcete plácat parfémy, je tento deodorant naprosto dokonalý. 

[6] ESPADRIELLES -MANGO

Jsem tenisková, což s narustajícími teplotami není zrovna fajnové. V létě se tak mojí top obuví stávají espadrillky a tyhle černé s koženou špičkou by se do sbírky mooc hodily :) 
SHARE:

3 komentáře

  1. Espadrilles sú fantastická voľba na leto. Ja mám už roky klasické biele. Sú vzdušné, príjemne sa nosia a sú stále in. Andrea

    OdpovědětVymazat
  2. super tipy Veru, díky!... a s tím svetrem, taky mám v plánu ;-) tak držím palce, pa R.

    OdpovědětVymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig