2015-05-12

MENU BOTTLE GRINDER


Mlýnky Bottle od dánské značky Menu netřeba představovat. Konečně i já se hlásím mezi pyšné majitele těchto minimalistických skvostů, které v sobě snoubí dokonalý design, příjemný materiál a funkčnost. Jsem z nich vážně nadšená! Jak slibuje popis, nesypou se, když nemají, jednoduše nastavíte hrubost mletí a vypadají prostě skvěle jak na jídelním stole, tak na kuchyňské lince. No a ať nejsem jak marketér, najde se i nedostatek - můj kulinářský um zlepšit nedokážou :D

SHARE:

7 komentářů

 1. Krásné fotografie! Jsme rádi, že se mlýnky dostaly do těch správných rukou. Tak ať také hezky slouží!

  OdpovědětVymazat
 2. Ty jsou boží! Zrovna nějaké potřebujeme koupit, protože ještě žádné nemáme a tyhle jsou teda opravdový skvost! Díky za tip :) A fotky samozřejmě nemají chybu, jako vždy ;)

  OdpovědětVymazat
 3. krásné fotky, krásné mlýnky ... taky jsem jim neodolala, ale jsou zatím v krabičce a čekají, až se přestěhujeme do nového, už se tááák těším. hezké dny Verunko.

  OdpovědětVymazat
 4. Já jsem popravdě z nich trochu zklamaná :(. Čekala jsem lepší funkčnost

  OdpovědětVymazat
 5. Despite attempts of authentic purse dealers to ensure that their product is not copied by placing such things as emblems or serial numbers on their products, this has not stopped purse replicas from being created on a quantum scale, especially the last 10 years.

  (Source from: Coach Handbags Clearance, Michael Kors Factory Outlet, Coach Outlet Clearance Sale)

  Most of us have seen a genuine Coach purse and have marveled at its beauty and finesse. However, many of us have seen more duplicates and replicas of such handbags and purses as a many of us cannot afford to buy the authentic ones.

  (Source from: Coach Factory Outlet Online, MK Outlet, Ray Ban Outlet)

  They actually pattern their designs off designer or branded shoes and sometimes they are labeled with the brands and made to look original. The only thing that warns the buyer that they are China made is the price. They are a quarter of the price, they are dirt cheap. People buy them of course, they get tempted.

  (Source from: Air Jordan Sale, New Air Jordan Shoes, Cheap Air Force Ones)

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig