2015-05-25

ACH, TY DÁRKY!

Vánoce, narozeniny, svatba, narození potomka, promoce a tak dále a tak dále. Příležitostí, kdy dáváme a dostáváme dárky je mnoho. A kdo z vás někdy nedostal něco, co nebylo zrovna podle vašeho gusta. Jelikož je to ale věc darovaná většinou blízkou osobou a z lásky, nemůžete ji jen tak vyhodit, tak jí schováte a vytáhnete, jen když darující přijde na návštěvu. Mně se to stalo několikrát a v duchu křičíc proooč, než ranit city darucího, radši zahraju nadšení. Jestli dokážete v tomto případě říct, že se vám to nelíbí, tak vás obdivuju. Proto se vždy snažím své příbuzné informovat o konkrétní věci, která by mi udělala radost, ale tím se připravuju o překvapení, což je škoda. A jelikož se nám blíží svatba a nerada bych, aby zmíněná situace nastala i u svatebních darů, hodlám všechny pozvané nasměrovat prostřednictvím Dej mi dárek.

Pro ty, co nevědí o čem je řeč: na stránce dejmidarek.cz si po zaregistrování vytváříte seznam přání (blogersky wishlist:))), včetně odkazu, kde jej lze zakoupit. Ten sdílíte s vašimi přáteli a oni si ze seznamu vyberou, co vám chtějí koupit. Poté, co vámi vysněnou položku koupí, ji ze seznamu "vyškrtnou", takže se nemůže stát, že by vám dva přátelé koupili stejnou věc. Vy to ale nevidíte, takže o moment překvapení nepřicházíte:). Portál navíc slouží i jako báječný zdroj inspirace na krásné věci, a to díky každodenním tipům a kolekcím zajímavých osobností ze světa designu a módy. Na moje tipy a naopak tipy, které pro mě vybral tým Dej mi dárek, se můžete podívat tady ;). 


SOUTĚŽ O PLAKÁT
Pokud kolekci na stránkách DMD okomentujete, můžete vyhrát jeden z mých plakátů podle vlastního výběru! Komentovat můžete do 31. května, poté budou vylosováni tři výherci;).Na více krásných věcí, které bych vybrala já a které tým Dejmidárek pro mě, se podívejte tady.

Krásné pondělí všem! 
 
SHARE:

5 komentářů

 1. Veru nádherná kolekce, která mému oku lahodí. Díky i za pár tipu, které jsem si hned k sobě přepíchla a hodinky jsou tak krásný, že je asi opravdu musím mít :D
  Hezký víkend :) R.

  OdpovědětVymazat
 2. Michael Kors Factory Outlet,
  has always been classic in style.
  How To Tell If A Michael Kors Purse Is Real,
  any fashionista about the most coveted handbags.
  Michael Kors Outlet Mall,
  they are acclaimed for their ageless yet bold designs.
  Coach Outlet Store Online Free Shipping,
  every bag is a art piece combining the most exquisite materials.
  Coach Outlet Online Sale,
  having an extensive variety of designs.
  Coach Factory Outlet Online 48 Hour Sale,
  tell me about the classic monogram design.
  Coach Bags On Sale Online,
  you just have to look around in the right places to find it.
  Discount Michael Kors Outlet,
  thus to choose a right design handbag combining practicality.
  Macys Michael Kors Bags Sale,
  style and reflecting your distinctive status is a great essentiality.
  Michael Kors Store Near Me,
  this one would suitable for most occasions.
  Coach Outlet Clearance,
  you probably have very definite taste in handbags.
  Online Life Coach,
  you could very easily be tricked into getting one.
  Life Coach Certification Online,
  is still a far better purchase.

  OdpovědětVymazat
 3. Both things are possible if you carry Michael Kors Handbags Wholesale. If you are a woman who goes for innovative designs, a designer Michael Kors Bags On Sale is perfect for you. Offering a huge selection of chic purses, handbags, shoes and accessories, Michael Kors Outlet Online Store celebrates womanhood in an entirely unique way. Michael Kors Factory Outlet Online Store At Wholesale Price are one of the most sought-after handbags worldwide. We all agree that diamonds are a woman's best friend; however Official Coach Factory Outlet Online are absolutely next in line. To Coach Outlet Sale aficionados, don't fret because we have great news: a discount Official Coach Outlet Online isn't hard to find. If you are a smart shopper looking for a good buy and great deals on your next handbag purchase, you can go to Official Coach Outlet Online.

  Friendly Links: Toms Shoes Womens | Toms Clearance

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig