2015-04-13

SLOWLY MORNING

Ještě než se zatáhlo a světlo zmizelo, stihla jsem vyblísknout moje ráno. Většinou jednou rukou snídám a druhou už klikám na ikonky ve Sketchupu nebo Photoshopu a každé ráno si řikám, že takhle to nejde. Teď začínám pociťovat jarní únavu, takže je nejvyšší čas trochu zpomalit a zklidnit se, hlavně psychicky. Práce, příprava na státnice, vlastní projekt, který je v začátcích (a dlouho ještě asi bude) a do toho jsme začali plánovat -už můžu prozradit- svatbu. No pro nerváka jako jsem já  nic žůžovýho :). Proto se na mě nezlobte, že teď blog trochu zanedbávám. Dneska jsem ale monitor alespoň na chvíli vyměnila za pohled na narozeninové květiny, prolistovala si Kinfolk a užívala si ranní sluneční paprsky. Nádhera! :)
Přeju vám klidný start do nového týdne!
V.
SHARE:

10 komentářů

 1. Veru také přeji pěkný start do nového týdne a gratuluji <3 :)
  Musím říct, že se těším, jestli něco poodhalíš z příprav... určitě to bude krásné, pastva pro oči a pohlazení na duši ;-) krásné dny! R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radi, opravdu moc děkuju! Budu se snažit něco poodhalit a nezklamat ;) Krásné dny i Tobě!

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 3. Ahoj Veru, i já moc gratuluju! Nějaké náznaky o svatbě jsem postřehla už na pinterestu ;-). Ať Ti vyjde vše, co si přeješ! :-*
  V.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Verunko, i Tobě moc děkuju! :-) Ps.: Ten Pinterest je ale zlo :-D

   Smazat
 4. Milá Veru, přidávám se ke gratulantům! A přeji, ať vyjde vše podle představ :))
  A taky se moc těším a doufám, že uvidíme něco málo z příprav. Krásný den! Evi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milá Evi, moc děkuju! Koukám, že se budu muset s přípravami opravdu snažit :-D Pěkný den!

   Smazat
 5. Gratuluju ke skoro-manželovi :) Já mám stejný plán. Jaro mě unavuje místo nabíjí energií, a tak potřebuju zklidnit! Máte nějaký trik, jak alespoň ta rána zpomalit?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuju:) Žádný trik bohužl nemám. Mám pocit, že by pomohlo leda změnit povahu :-D Jestli na něco přijdete, sem s tím! ;) Pěkný den a víc sil! V.

   Smazat
 6. Despite attempts of authentic purse dealers to ensure that their product is not copied by placing such things as emblems or serial numbers on their products, this has not stopped purse replicas from being created on a quantum scale, especially the last 10 years.

  (Source from: Coach Handbags Clearance, Michael Kors Factory Outlet, Coach Outlet Clearance Sale)

  Most of us have seen a genuine Coach purse and have marveled at its beauty and finesse. However, many of us have seen more duplicates and replicas of such handbags and purses as a many of us cannot afford to buy the authentic ones.

  (Source from: Coach Factory Outlet Online, MK Outlet, Ray Ban Outlet)

  They actually pattern their designs off designer or branded shoes and sometimes they are labeled with the brands and made to look original. The only thing that warns the buyer that they are China made is the price. They are a quarter of the price, they are dirt cheap. People buy them of course, they get tempted.

  (Source from: Air Jordan Sale, New Air Jordan Shoes, Cheap Air Force Ones)

  OdpovědětSmazat

Blogger Template Created by pipdig