2015-04-18

MONUMENTAL GUIDE TO NEW YORK


Ten můj si mě teď nějak rozmazluje :)), takže mi včera dorazil ještě jeden dárek. Můžu si tak z wishlistu vyškrnout další z Ehrenstråhleho plakátů - Monumental Guide to New York. Tentokrát dorazil v jemně růžovém papíru, až jsem si říkala, jestli to neni domluvené :D. A protože je atypických rozměrů, rám je teprv ve výrobě a NW tak provizorně visí za klips. I tak se mi na něj ale dneska hezky koukalo.

Krásný zbytek víkendu vám přeju!
SHARE:

2 komentáře

 1. Super plakát, s tou žárovkou v popředí to vypadá úplně perfektně, tak nějak architektonicky asi :) Máš štěstí, že tvého milého třeba jen napadnou takové dárky :D

  OdpovědětVymazat
 2. Despite attempts of authentic purse dealers to ensure that their product is not copied by placing such things as emblems or serial numbers on their products, this has not stopped purse replicas from being created on a quantum scale, especially the last 10 years.

  (Source from: Coach Handbags Clearance, Michael Kors Factory Outlet, Coach Outlet Clearance Sale)

  Most of us have seen a genuine Coach purse and have marveled at its beauty and finesse. However, many of us have seen more duplicates and replicas of such handbags and purses as a many of us cannot afford to buy the authentic ones.

  (Source from: Coach Factory Outlet Online, MK Outlet, Ray Ban Outlet)

  They actually pattern their designs off designer or branded shoes and sometimes they are labeled with the brands and made to look original. The only thing that warns the buyer that they are China made is the price. They are a quarter of the price, they are dirt cheap. People buy them of course, they get tempted.

  (Source from: Air Jordan Sale, New Air Jordan Shoes, Cheap Air Force Ones)

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig