2015-03-11

TIMELESS

... mé oblíbené nadčasové kousky, které asi nemá smysl představovat;)
 Máte nějakou ikonu, do které vám není líto investovat a která vás nejspíš nikdy neomrzí? 
Pochlubte se ;)

EN: 
My favorite timeless pieces, which are needless to introduce ;) Is there any icon, you don't regret to invest in and which you'll never grow weary of?
Share your ideas:)
SHARE:

10 komentářů

 1. Veronika, krásne kúsky, stolička Eames, plagát Paris, kovový kôš na kúsky, ktoré chcem mať na očiach a po ruke. Všetko sa mi veľmi páči. Andrea

  OdpovědětVymazat
 2. Veru ahoj, já myslím, že se vždy vyplatí koupit si originál a je celkem jedno co to je ;-) Já osobně těch ikonických kousků mám hned několik... asi první na řadu přijdou židle do kuchyně, po kterých toužím už pěknou dobu, ale tím, že není jen jedna, ale čtyři... trvá to déle. Navíc nejsem úplně rozhodnutá, jestli to bude právě DSR... úplná klasika v bílé, nebo Thonetky... věčné dilema... ovšem úplně nejdřív přijdou na řadu skříně a pak nová kuchyně... takže já si opravdu ještě počkám :D hezký den, R.
  p.s. opět nádherné fotky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Radi, právě to čekání a důkladné vybírání u těchto vysněných ikonických kousků mě baví :) Není to jako jít do Ikey, tam bez rozmyslu nakoupit věci, co se mi po měsíci přestanou líbit... a ta radost, když se pak doma konečně ten vysněný kus objeví ..aach!:)) Tak ať se u Tebe ty tvé vysněné ikony objeví co nejdřív, i když už tak to máš doma nádherné!!
   Měj se krásně a děkuju :)

   Vymazat
 3. Veroniko, je jich tisíc, ale to by člověk musel být milionář:) Jedna za všechny.... lampa n. 265 od Paola Rizzatta.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :)) jj, ta je parádní! taky bych jí hned brala ;)

   Vymazat
 4. Veroniko, krása ...
  dnes mi dorazil hrneček s grid vzorem - ze Society6, z tvé dílny. už z něj piju kávu, díky za krásný design a přeju hodně zákazníků z celé planety :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé Luci, to mě moc těší! Tak ať z něj káva chutná ;) Pěkný den a děkujuu:)

   Vymazat
 5. Debe tener en cuenta que no todos los bolsos baratos disponibles en el mercado están hechos con material de la mejor calidad. Ciertos fabricantes se comprometen con la calidad de los productos, para ofrecerlos a precios bajos. (etiquetas: Bolsos Michael Kors,Bolsos Michael Kors Baratos,Bolsos Michael Kors Outlet)

  Dessa grossister kommer också att erbjuda dig ett brett utbud av alternativ att välja mellan, med avseende på färg, storlek, material och design. Dessutom kan du även få dem skräddarsydda, genom att komma med en handväskedesign på egen hand. (Taggar: Väska Michael Kors,MK Väska,Michael Kors Rea)

  Si vous vous assurez que les sacs à main bon marché que vous achetez sont fabriqués par un fabricant réputé, à partir de matériaux de la meilleure qualité, vous pouvez être certain qu’ils dureront longtemps. Les femmes dans le monde d'aujourd'hui ont besoin de transporter beaucoup de choses avec elles, où qu'elles aillent. (Mots clés: Sac Longchamp Pas Cher,Sac Longchamp Solde,Sac Longchamp Pas Cher)

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig