2015-03-11

TIMELESS

... mé oblíbené nadčasové kousky, které asi nemá smysl představovat;)
 Máte nějakou ikonu, do které vám není líto investovat a která vás nejspíš nikdy neomrzí? 
Pochlubte se ;)

EN: 
My favorite timeless pieces, which are needless to introduce ;) Is there any icon, you don't regret to invest in and which you'll never grow weary of?
Share your ideas:)
SHARE:

8 komentářů

 1. Veronika, krásne kúsky, stolička Eames, plagát Paris, kovový kôš na kúsky, ktoré chcem mať na očiach a po ruke. Všetko sa mi veľmi páči. Andrea

  OdpovědětSmazat
 2. Veru ahoj, já myslím, že se vždy vyplatí koupit si originál a je celkem jedno co to je ;-) Já osobně těch ikonických kousků mám hned několik... asi první na řadu přijdou židle do kuchyně, po kterých toužím už pěknou dobu, ale tím, že není jen jedna, ale čtyři... trvá to déle. Navíc nejsem úplně rozhodnutá, jestli to bude právě DSR... úplná klasika v bílé, nebo Thonetky... věčné dilema... ovšem úplně nejdřív přijdou na řadu skříně a pak nová kuchyně... takže já si opravdu ještě počkám :D hezký den, R.
  p.s. opět nádherné fotky!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Radi, právě to čekání a důkladné vybírání u těchto vysněných ikonických kousků mě baví :) Není to jako jít do Ikey, tam bez rozmyslu nakoupit věci, co se mi po měsíci přestanou líbit... a ta radost, když se pak doma konečně ten vysněný kus objeví ..aach!:)) Tak ať se u Tebe ty tvé vysněné ikony objeví co nejdřív, i když už tak to máš doma nádherné!!
   Měj se krásně a děkuju :)

   Smazat
 3. Veroniko, je jich tisíc, ale to by člověk musel být milionář:) Jedna za všechny.... lampa n. 265 od Paola Rizzatta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :)) jj, ta je parádní! taky bych jí hned brala ;)

   Smazat
 4. Veroniko, krása ...
  dnes mi dorazil hrneček s grid vzorem - ze Society6, z tvé dílny. už z něj piju kávu, díky za krásný design a přeju hodně zákazníků z celé planety :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jéé Luci, to mě moc těší! Tak ať z něj káva chutná ;) Pěkný den a děkujuu:)

   Smazat

Blogger Template Created by pipdig