2015-03-09

SHELVES
Tak dlouho jsem vybírala police, až jsem skončila u těch nejzákladnějších a nejlevnějších v Ikea, klasika. Měla jsem trochu obavy, že podle toho budou na zdi i vypadat, ale nakonec jsem spokojená (ani vykukující hlavičky šroubů mi nevadí).  Police prostor nejenže zútulnily, ale mně vznikl prostor pro časté "dekor-přeorganizovávání":))

Užívejte sluníčka!
V.
SHARE:

8 komentářů

 1. Verunko, vypadají nádherně !!!! Krásná volba ..... Marki

  OdpovědětVymazat
 2. Úchvatné jako vždy, Veru ;-). Obzvlášť doplňky se vzorem mřížky!!! A poličky jsou parádní - v jednoduchosti je krása a šroubky jim dodávají lehce industriální ráz, což je v kombinaci s tvými stylingy jedině plus;-).
  V.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Veru, děkuju!!! S tím industriálním rázem souhlasím, už ty police resp. konzole jdou v tomto duchu, takže šrouby to v podstatě dotahují :D a 'grid' je nej, nemůžu se ho nabažit, což je asi vidět ;)

   Vymazat
 3. Debe tener en cuenta que no todos los bolsos baratos disponibles en el mercado están hechos con material de la mejor calidad. Ciertos fabricantes se comprometen con la calidad de los productos, para ofrecerlos a precios bajos. (etiquetas: Bolsos Michael Kors,Bolsos Michael Kors Baratos,Bolsos Michael Kors Outlet)

  Dessa grossister kommer också att erbjuda dig ett brett utbud av alternativ att välja mellan, med avseende på färg, storlek, material och design. Dessutom kan du även få dem skräddarsydda, genom att komma med en handväskedesign på egen hand. (Taggar: Väska Michael Kors,MK Väska,Michael Kors Rea)

  Si vous vous assurez que les sacs à main bon marché que vous achetez sont fabriqués par un fabricant réputé, à partir de matériaux de la meilleure qualité, vous pouvez être certain qu’ils dureront longtemps. Les femmes dans le monde d'aujourd'hui ont besoin de transporter beaucoup de choses avec elles, où qu'elles aillent. (Mots clés: Sac Longchamp Pas Cher,Sac Longchamp Solde,Sac Longchamp Pas Cher)

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig