2014-12-06

LEHCE VÁNOČNĚ


Zatím nám tedy adventní atmosféru vytváří především množství světýlek a papírové hvězdy v oknech...

... původně provizorní adventní svícen ve tvaru šestiúhelníku od Madam Stoltz, který už asi zůstane...


Zarámovaný balící papír XMAS, taktéž od Y.S. ... 
A aby to vše ladilo, DIY polštář (kde jsem brala inspiraci asi tušíte :))SHARE:

11 komentářů

 1. Jéé, to jsou nádherné dekorace :-)

  Budu velmi ráda, když se zapojíš do mojí giveaway o super skřipce do vlasů - http://talktomymoustache.blogspot.cz/2014/11/linziclip-giveaway.html :-)

  OdpovědětSmazat
 2. Veroniko, to je nádhera - stejně jako celý Váš blog. Sleduji ho už delší dobu a vždy žasnu nad perfektními fotkami!! Ty z minulého příspěvku také nemají chybu . I já si paleťák oblíbila, ale dřevo se muselo přizpůsobit,aby neodíralo nožky zbytku rodiny, která je do stolku ráda a často odkládá :). Krásný druhý advent, Martina.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milá Martino, moc děkuju za pochvalu! Pro mě je Váš blog neskutečně inspirující, taková stylová oáza, ze které navíc vyzařuje rodinná pohoda, moc ráda se chodím kochat, o to víc si pochvaly od Vás cením. Krásný druhý advent i k Vám domů!

   Smazat
 3. Marti, krásny blog, ktorý som objavila len dnes. Nádherné, čisté, jemné. Andrea

  OdpovědětSmazat
 4. Veru máš to nádherné! Obdivuji světlé fotky i v tmavých dnech a DIY polštářek. U nás Ylva bude letos také, baličák mám stejný též, v rámečku mu to velmi sluší :-). Krásný advent šikulko!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Šári, děkuju! Jak už jsem psala u Tebe, tmavé dny taky nemám ráda, tolikrát jsem chtěla něco vyfotit a kvůli světlu skončily fotky nakonec v koši. Tyhle jsou paradoxně foceny asi v 11 večer, kdy jsem si řekla lepší nehrotit a asi to teda vyšlo :) A vánoční Ylvě jsem totálně propadla, díky ND :) Klidný a pohodový advent i Tobě :)

   Smazat
 5. Veroniko, je to jednoduché, čisté, nádherné. Vždy se k vám chodím kochat. Nemůžete, prosím, dát tip, jak jste vyráběla ten nápis na polštáři (je skvělý a téměř identický s písmem YS). Ozdobu "godjul" mám už doma také a nemůžu se jí nabažit ;-)
  ..by Sarka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milá Šárko, moc děkuju! Polštář lze vytvořit velmi jednoduše - já jsem si na internetu našla font, který se mi líbil (v tomto případě "thuphap"), ve Photoshopu vytvořila nápis, vytiskla na nažehlovací papír a nažehlila:) Druhá možnost pro šikovnější ruce je vytvořit si šablonu, přenést ji na textil a pak stačí barva na textil a trpělivost:) Pokud se do toho pustíte, budu moc ráda, když se pochlubíte s výsledkem ;) Krásný den!

   Smazat
 6. Vypadá to celkově super, ovšem nejvíc mě zaujaly ty hyacinty...můžu se zeptat v čem to máš zasazené? Sem si nedávno jeden koupila taky a přemýšlim, do čeho ho přesadit.

  Díky a pěkný den

  P.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :) hyacinty jsou zasazené ve sklenicích od Ikea svíček (těch větších), které jsem zevnitř vylila bílou akrylátovou barvou. Na fotkách to bohužel není moc vidět, ale vytvořilo to zajímavý efekt připomínající sníh. Určitě se tu ještě objeví, tak se je budu snažit vyfotit lépe;) Krásný den

   Smazat
 7. Crosstown Arts' solution was to create an online platform called Against the Grain, which will serve as a clearinghouse for artists' videos, allowing visitors to either watch for free or contribute to the artists by purchasing virtual "tickets." The standard ticket costs five dollars, but greater donations are encouraged. {tag: Yeezy Triple White Release Date}

  Sometimes, our reporting may be accurate, but the wording used may not be as clear as it could be. {tag: White And Black Yeezy Windbreaker}Jordan 6 Black Infrared 1991, That covers the basics of using OneDrive. Remember that the OneDrive application acts just like a folder on your computer but instead of saving locally, it saves out to the cloud. The web interface however is available on any internet capable device so keep that in mind the next time you're on vacation and need quick access to a file!.

  C'est en grande partie gr aux Grands Ballets, qui gardent la f intacte d'ann en ann en prenant bien soin de sa production et de ses enfants, en leur accordant tout le temps n pour les r Les enfants ne sont pas "garroch sur sc affirme Andr Laprise. {tag: Adidas Yeezy Powerphase Calabasas Core White}

  Jordan 34 Se White Black, It is modest compared with the prior two nurseries, but meets a need for convenience. They especially supply for water gardens and ponds. It is a single location with 5 to 9 employees.

  First, pinpoint what type of digital photography you want to take for financial gain. You can focus on wedding photography, family and children's photos or something more freestyle such as nature photography or pets. Regardless of what aspect you choose, be sure it is something you enjoy doing so that you have fun while earning an income..

  OdpovědětSmazat

Blogger Template Created by pipdig