2014-11-20

MUGTAILMugtail hrneček kupovaný v létě konečně v akci. Při pohledu na tuhle "ocáskovou" kolekci jsem hned pomyslela na dlouhý podzimní večer, kdy jsem zachumlaná v dece, světýlka v oknech svítí, vůně vonných svíček se line bytem a k tomu si pouštíme Lásku nebeskou, což je taková naše tradice, která startuje vánoční období. Pro někoho je to možná brzo, ale jak už jsem psala, podzim nemám ráda, tak proč s nejkouzelnějším obdobím roku nazačít o trochu dříve. Loni jsme touhle dobou už měli dokonce nazdobený byt, letos s tím (až na světýlka) čekám na 1. adventní neděli (která je už příští týden :-)). Moc by mě zajímalo, kdy začínáte zdobit vy? 

Pohodový večer všem!
V.

SHARE:

2 komentáře

 1. Ten hrnecek je doopravdy krasny. Ja jsem take chtela takovy, ale pak se mi na blesim trhu v Bretani podarilo koupit dvojici bilych hrnecku, ktere jsou ozdobeny jakoby pletenym pruhem. A nemuzu se jich nabazit :-)
  Ja letos nezdobim, ale obvykle zaciname na prvni adventni nedeli :)
  bára.kára blog

  OdpovědětSmazat
 2. Actually think his last trainer did his best with Andy. Ruiz has been a problem forever, and his ex trainer made him a heavyweight champion, along with Andy, but his ex trainer had a lot to do with that. I don want to appear that I making any positive judgments about leaving his old trainer..

  Cheap Ray Ban Sunglasses, The majority of these focused on judging the accuracy of self assessment against some external standard, which raises questions about assumed reliability and validity of this 'gold standard'. No papers were found which satisfied Kirkpatrick's hierarchy above level 2, or which looked at the association between self Cheap Jordan Shoes For Sale assessment and resulting changes in either clinical practice or patient outcomes. Our review was largely unable to answer the specific research questions and provide a solid evidence base for effective self assessment {cheap yeezy shoes for sale}.

  OdpovědětSmazat

Blogger Template Created by pipdig