2014-11-25

DIY CONE
Krásné úterý! Dnes mám pro vás malé DIY. Chystám se do vánoční výzdoby zařadit i kužely,  protože ale nikde nemůžu sehnat ty pravé, rozhodla jsem se je vyrobit. Takže jsem si vytvořila formu (použila jsem na ni tvrdší folii a izolační pásku), vylila ji sádrou a nechala přes noc vytvrdnout. Když jsem ho dnes vytáhla z formy, mimo to, že úspěšně :), položila jsem ho vedle hodinek a hned bylo jasné, že první kousek dostane další využití - poslouží jako stojánek na hodinky:). 

Kužel lze podobným způsobem vylít i z betonu (viz tady), ale výhoda sádry je v tom, že je po vytvrdnutí zcela bílá, takže se můžete vyřádit při zdobení. Fantazii se meze nekladou ;) Například já se na ty vánoční chystám využít měděný a černý sprej, určitě vám ukážu výsledek. Stojánek jsem se ale rozhodla nechat čistě bílý, hodinky nebo šperky na něm tak hezky vyniknou. 

Jednoduché, levné a pěkné, co myslíte?

Mějte fajn den a nebojte se tvořit ;)
V.


SHARE:

4 komentáře

 1. Bezvadný nápad. Moc se ti to povedlo.

  PS: Beton je fajn, ale bílá je bílá ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, děkuju! Beton mám taky moc ráda, ale máš pravdu, bílá je bílá ;) Měj se krásně a děkuju za návštěvu :)

   Vymazat
 2. Milá Veroniko, to je úžasný nápad a skvěle to vypadá! Já si letos jasně stanovila, co chci z diy nápadů zkusit udělat a omezila to na max. 2-3 věci, abych to do Vánoc v klidu zvládla, ale tohle doufám někdy v budoucnu vyzkouším!
  Díky.
  V.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Veru, děkuju! Jsem ráda, že se líbí. Doufám, že se pak se všemi DIY pochlubíš, abych se mohla přijít podívat a inspirovat se ;) Měj se krásně a děkuju za návštěvu :)

   Vymazat

Blogger Template Created by pipdig