2014-10-14

UASHMAMA BAG

Uashmama sáček asi není třeba představovat, určitě ho už znáte z Pinterestu nebo jiných blogů. Já jsem také neodolala. Ve výběru jsem váhala mezi šedým a bílým, ale jak vidíte, nakonec zvítězil ten v bílém provedení. Aby té bílé nebylo příliš, společnost mu dělá můj poslední výtvor s pracovním názvem Patchwork Diamond, kde sem tam nějakou barvu najdete :) Doufám, že se vám líbí, protože na vás něco chystám ;) Na poslední fotce je vidět i stojánek na svíčku... víte jak vznikl? Likvidovala jsem umělou květinu z Ikea a tohle "concrete" kolečko (vím, že je to závaží) s otvorem o velikosti přesně odpovídající svíčkám, které se už dlouho jen tak povalovaly v šuplíku, na mě vypadlo. No není to úžasné, co všechno v té Ikee neseženete? :))
SHARE:

5 komentářů

 1. Hezký večer Veru,
  i já mám zálusk na UASHMAMA sáček a stejně jako Vy se rozhoduji, zda bílý nebo šedý (momentálně o kousek vede šedý;-) ). Patchwork Diamond se mi moooc líbí a doufám, že to, co chystáte, je, že bude k mání ;-)...
  Mějte se moc fajn!
  V.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krásný den Veru, bílá je prostě sázka na jistotu a šedá je v interiéru kouzelná :) Zvlášť se zelenou květinou se budou krásně doplňovat, každopádně neuděláte chybu ani s jedním:) A jsem moooc ráda, že se Diamond líbí.. ;)
   Mějte krásný víkend

   Vymazat
 2. Verunko to je nádhera! Poslední dobou se mi z Tvých fotek i stylingu úplně tají dech. Když potom budeš mít chuť vytvořit si na MMB účet, mám pro Tebe odměnu na příště ;-). A jestli by Ti nevadilo, kdybych se pochlubila třeba na FB s odkazem na Tvůj blog, dej vědět!
  Krásný víkend a děkuju moc :-*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Šári, mooc děkuju! Taková pochvala od Tebe mě neuvěřitelně těší :-* Účet na MMB si samozřejmě ráda vytvořím a co se FB týče, jak by mi to mohlo vadit, naopak, je to pocta :-) Ještě jednou moc děkuju! Krásný víkend i Tobě

   Vymazat


 3. Gov. Nikki Haley called for Human Hair Wigs the Cosplay Mask flag's removal, and the Legislature voted to send it to a museum after nine parishioners of a historic black church in Charleston were slain, including its pastor, Sen. Clementa Pinckney. So Cheap Full Lace Wigs the third season sees Jacqueline and Russ kicking off "Operation: Plan" to finally expunge the team name. The show Designer Phone Cases wastes no time making Cheap Human Hair Lace Front Wigs the Snyder family as terrible as possible. Orson, 75, tells Jacqueline he has the heart of a 35 Design Your Own Shirt year old Guatemalan gardener who died of natural causes, of course.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig