2014-10-29

THE BULBŠňůra, objímka a žárovka... trend, který naše babičky asi těžko pochopí, ale který každý interiér neskutečně oživí a dodají mu osobitý styl. "Žárovkové" lampy fungují v obýváku, nad jídelním stolem, nad kuchyňskou linkou, vedle postele, samostatně i ve vícero kusech. A nabídka je stylově rozmanitá, sehnat můžete barevné, plastové, dřevěné, mramorové, zlaté, měděné...už máte svého favorita? Já jsem teď (k mému překvapení) nejvíc unešená dřevěnými a těmi s barevnými šňůrami ;).


mramorové - &tradition (v ČR k sehnání na Designville.cz) / dřevěné - Nordictales / měděná - Plumen (seženete i zde) / bílá - Muuto (seženete i zde) / s barevnými šňůrami - Kolorowa kable
SHARE:

6 komentářů

 1. Dobrý den, Veroniko,

  mohu mít prosím otázku? Ta první fotka v tomto postu s Muuto žárovkou je u vás doma? Sama sháním žárovku, ale potřebovala bych nějakou, která není závěsným / stropním světlem, ale pouze do zásuvky. Muuto tomu neodpovídá, že. Neměla byste nějaký tip, kde podobnou sehnat?

  Díky moc, Pavla

  Mimochodem sem moc ráda chodím, mám velmi podobný vkus a styl bydlení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krásný den Pavlo,
   ano, fotky jsou od nás a nejedná se o Muuto, ale o osvětlení značky Kolorowe kable - a právě k nim zkuste nakouknout - http://kolorowekable.pl . Lampu si totiž můžete sestavit podle Vašich představ a nabízí i koncovky do zásuvky :). Jinde jsem bohužel na tento typ nenarazila.

   Jinak moc děkuji za návštevu a krásný komentář!
   Pěkný den,
   V.

   Vymazat
  2. Veroniko, moc a moc děkuju za tip, už vybírám.

   Pěkný den, Pavla

   Vymazat
 2. Muuto a Tradition u mně jednoznačně vedou! Taky bych potřebovala do zásuvky s vypínačem, to by byla vůbec paráda ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Děvčata, ohledně Muuto do zásuvky - dostala se ke mně informace o této vychytávce: http://www.designville.cz/baldachyn-muuto-e27 ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Both things are possible if you carry Michael Kors Handbags Wholesale. If you are a woman who goes for innovative designs, a designer Michael Kors Bags On Sale is perfect for you. Offering a huge selection of chic purses, handbags, shoes and accessories, Michael Kors Outlet Online Store celebrates womanhood in an entirely unique way. Michael Kors Factory Outlet Online Store At Wholesale Price are one of the most sought-after handbags worldwide. We all agree that diamonds are a woman's best friend; however Official Coach Factory Outlet Online are absolutely next in line. To Coach Outlet Sale aficionados, don't fret because we have great news: a discount Official Coach Outlet Online isn't hard to find. If you are a smart shopper looking for a good buy and great deals on your next handbag purchase, you can go to Official Coach Outlet Online.

  Friendly Links: Toms Shoes Womens | Toms Clearance

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig