2014-10-29

THE BULBŠňůra, objímka a žárovka... trend, který naše babičky asi těžko pochopí, ale který každý interiér neskutečně oživí a dodají mu osobitý styl. "Žárovkové" lampy fungují v obýváku, nad jídelním stolem, nad kuchyňskou linkou, vedle postele, samostatně i ve vícero kusech. A nabídka je stylově rozmanitá, sehnat můžete barevné, plastové, dřevěné, mramorové, zlaté, měděné...už máte svého favorita? Já jsem teď (k mému překvapení) nejvíc unešená dřevěnými a těmi s barevnými šňůrami ;).


mramorové - &tradition (v ČR k sehnání na Designville.cz) / dřevěné - Nordictales / měděná - Plumen (seženete i zde) / bílá - Muuto (seženete i zde) / s barevnými šňůrami - Kolorowa kable
SHARE:

6 komentářů

 1. Dobrý den, Veroniko,

  mohu mít prosím otázku? Ta první fotka v tomto postu s Muuto žárovkou je u vás doma? Sama sháním žárovku, ale potřebovala bych nějakou, která není závěsným / stropním světlem, ale pouze do zásuvky. Muuto tomu neodpovídá, že. Neměla byste nějaký tip, kde podobnou sehnat?

  Díky moc, Pavla

  Mimochodem sem moc ráda chodím, mám velmi podobný vkus a styl bydlení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krásný den Pavlo,
   ano, fotky jsou od nás a nejedná se o Muuto, ale o osvětlení značky Kolorowe kable - a právě k nim zkuste nakouknout - http://kolorowekable.pl . Lampu si totiž můžete sestavit podle Vašich představ a nabízí i koncovky do zásuvky :). Jinde jsem bohužel na tento typ nenarazila.

   Jinak moc děkuji za návštevu a krásný komentář!
   Pěkný den,
   V.

   Vymazat
  2. Veroniko, moc a moc děkuju za tip, už vybírám.

   Pěkný den, Pavla

   Vymazat
 2. Muuto a Tradition u mně jednoznačně vedou! Taky bych potřebovala do zásuvky s vypínačem, to by byla vůbec paráda ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Děvčata, ohledně Muuto do zásuvky - dostala se ke mně informace o této vychytávce: http://www.designville.cz/baldachyn-muuto-e27 ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Forgive this man of his ignorance, for it his complete lack of knowledge as to the heinous crimes that are perpetrated against children in America, not his stupidity, that leaves his comment wanting. Perhaps had his own child, niece or nephew, sister or brother been kidnapped, brutalized beyond any scope of humanity, he might understand that the problem is the people, not the race, religion, or geographical location. That, or he would probably just go psycho and kill himself.

  War, what is it good for? Well, selling products, apparently. For some reason, advertisers and creators have latched onto the idea that people are way more Designer Phone Cases likely to buy stuff if it has guns, bullets, Human Hair Wigs and camouflage splattered all over it. Does Cheap Human Hair Lace Front Wigs it work? Well, just Cheap Full Lace Wigs take a look at Cosplay Mask a bottle of Design Your Own Shirt sexual lubricant that's shaped like a bullet and YOU tell us.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig