2014-10-24

MWO SHOP

Slíbená ochutnávka plakátů, na které se můžete těšit na MWO shopu, který pro vás již brzy otevřu. Moje vášeň tvořit je tak veliká, že se mi nápad se shopem zdál jako ideální cesta jak uspokojit své tvůrčí touhy a zároveň (snad) přivést do vašich domovů kousek toho, kvůli čemu sledujete můj blog. Těšit se můžete na plakáty inspirované scandinávským designem, černobílé i barevnější, abstraktní, geometrické, s nápisy, v různých formátech... a nezapomněla jsem ani na dětské pokojíčky, tak doufám, že si tam každý něco najde;) A možná se časem objeví i něco jiného, než plakáty ;)Velký dík za to, že sledujete můj blog a umožňujete mi tak dělat, co mě baví a naplňuje Krásný víkend!V.

 
SHARE:

2 komentáře

  1. Veru, plakáty vypadají báječně! Obzvlášť se mi líbí ty mramorové a domečky z linií, takže se na Váš obchůdek moc těším ;-)

    OdpovědětVymazat
  2. Etc). Fourth, taxes levied by the centre but distributed to the provinces, such as stamp duties in respect of various instruments of credit, terminal taxes on the movement of goods and passengers by rail or air, and succession duties (except on Michael Kors Outlet Store agricultural property). Terms of the act relating to income taxes and the New Jordan Shoes 2020 jute export duty were elaborated by the Award of 1937 which also incorporated provisions for additional assistance to certain provinces.

    That they received only 1 and 2 years for this is disgusting. Where are the others Nike Air Force 1 Cheap Outlet who took and posted photos? They watched and did nothing to help. They are every bit as guilty as the two who Coach Bags Clearance were prosecuted and they deserve to be in jail with them.

    So what does Cheap Ray Ban Glasses it do? It supplies its own crude. With the turn of a dial the vent holes atop the rotor ooze a white ish lotion all over MK Outlet your prostate like. Uh. After his retirement, Coach Outlet Clearance George worked at Eastern Utilities as a Resource and Security Manager for many years. Coach Bags Outlet He enjoyed golfing and was a long time member of Touisett Country Club. He was predeceased by two daughters, Sharon and Patricia Kimball; New Yeezys 2020 former wife, Janice Delzenero and brother, James W.

    OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig