2014-08-05

PICNIC TIME


1 / 2 / 3 /4 / 5 /6 / 7 / 8 / 9 

Pokud ještě nemáte plány na víkend, mám pro vás něco pro inspiraci. Vytáhněte svou drahou polovičku, děti, domácí mazlíčky nebo přátele a vyražte na piknik. Předpověď počasí slibuje slunečný závěr týdne, tak proč si společně neužít přírody, navíc v kombinaci s dobrým jídlem a třeba i trochou pohybu:) 
A jak jinak než stylově:) 

Že vám to nic neříká? Nasajte atmosféru z následujících fotografií...
Pics credit: Pinterest

Krásné úterý!
V.
SHARE:

2 komentáře

  1. Both things are possible if you carry Michael Kors Handbags Wholesale. If you are a woman who goes for innovative designs, a designer Michael Kors Bags On Sale is perfect for you. Offering a huge selection of chic purses, handbags, shoes and accessories, Michael Kors Outlet Online Store celebrates womanhood in an entirely unique way. Michael Kors Factory Outlet Online Store At Wholesale Price are one of the most sought-after handbags worldwide. We all agree that diamonds are a woman's best friend; however Official Coach Factory Outlet Online are absolutely next in line. To Coach Outlet Sale aficionados, don't fret because we have great news: a discount Official Coach Outlet Online isn't hard to find. If you are a smart shopper looking for a good buy and great deals on your next handbag purchase, you can go to Official Coach Outlet Online.

    Friendly Links: Toms Shoes Womens | Toms Clearance

    OdpovědětVymazat
  2. No já už se těším až zas bude venku vše zelené a budu moc na nějaký ten piknik vyrazit někam do přírody ideálně. A k tomu ještě nějaké takové fresh jídlo a k tomu si zabalit nějaké aktivity a hry. Ale ještě to bude tak měsíc než bude vhodnější počasí na posezení někde venku.

    OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig