2014-08-11

MONDAY MOODZnáte přísloví: ,,co se neudělá hned, neudělá se už nikdy"? Škoda, že jsem tomu nevěřila, když jsem se s myšlenkou ,,to potom předěláme" honem honem chtěla nastěhovat. Kdybych byla se stěhováním trpělivější, mohlo být všechno dávno hotové. Ale to bych nebyla já:)) Takže teď máme doma takové menší staveniště a mně nezbývá nic jiného, než si tvořit mood boardy a doufat, že se vše stihne dokončit alespoň do Vánoc. Snad to pak bude stát za to, ať se mám o co podělit;)

Krásné pondělí všem!
V.   
Pics: Pinterest / moodboard: mywhiteobsession.com

SHARE:

3 komentáře

 1. U nás máme staveniště už snad 8 rokem a letošní Vánoce už taky doufám, jinak... Moodboardy nebo improvizace ale pomáhají skvěle. ;-) Krásné Veru!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jo Šári, nestraš :-D a teda s tvými posty se tomu těžko věří:) Držim pěsti, ať jsou Vánoce přinejmenším blíž nějakému tomu vysněnému moodboardu. Jinak děkuji, měj se krásně:)

   Vymazat
 2. Am not in a good enough condition to get on a plane so I will spend a few days in the hospital before going back to Korea. I am embarrassed, but I will see you when I get home. Fighters have since been released from hospital and cleared of any serious injuries..

  Bobby Mitchell is, to me, an icon, and the name of the franchise, and who Designer Phone Cases heplayed for, Design Your Own Shirt and who he Cosplay Mask respects, Human Hair Wigs it's the Washington Cheap Human Hair Lace Front Wigs Redskins. Everyone's Cheap Full Lace Wigs so proud of that. We owe so much to the alumni.". She is the bedazzled bird in this photograph. The one with the brightly colored plumage. The eye is automatically drawn to her.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig