2014-07-23

PENDANT LAMPS


Osvětlení je jedním z klíčových prvků interiéru a jeho výběr by se neměl podceňovat. V první řadě by mělo být funkční, proto je nejlepší se ohledně světelného zdroje a správného rozmístění jednotlivých svítidel poradit s odborníkem. Ten vám poradí, co je pro daný prostor a jeho jednotlivé obytné části vhodné. Neméně výzamná je i stránka estetická. V praxi se setkávám s tím, že - ze stránky estetické- se klienti nejčastěji zaměřují na závěsnou lampu, která je ve většině případů umístěna nad jídelním stolem a tvoří dominatu, která dává interiéru jedinečnou tvář. Od ní se pak odráží výběr dalšího osvětlení. Dnes jsem pro vás vybrala TOP 5 zajímavých závěsných lamp, které tuto dominantní funkci plní.

1. The Copper Shade by Tom Dixon - designová ikona mezi svítidly (což platí pro všechna Dixonova svítidla), co více dodat /v ČR k sehnání zde
2. Ranarp IKEA - musím se přiznat, že tímto svítidlem mě Ikea překvapila - v dobrém slova smyslu :) navíc cena je víc než příznivá! / k sehnání zde 
3. nechci se stále opakovat, ale tahle lampa je prostě mojí aktuální srdcovkou / k sehnání zde
4. ,,cage lamp" neboli ,,žárovka v kleci"  dodá vašemu interiéru jak originalitu tak i potřebnou dávku vtipu / k sehnání zde
5. no a nakonec pro ty, co chtějí mít opravdu originální prvek, je tou nejlepší cestou DIY lampa - mě nejvíc zaujal nápad betonové lampy  - na video návod se koukněte zde.

A nezapomeňte, že k takto výrazným lampám je nutné vybírat ostatní osvětlení velmi pečlivě a s citem. A to tak, aby co nejvíce nechalo tento solitér vyniknout - tedy jednoduché a nenápadné.
SHARE:

2 komentáře

  1. It is a time consuming process to locate a legitimate, high-quality designer Michael Kors Handbags On Sale at a decent price. One brand name that is sought after is the Michael Kors Bags On Sale. Anywhere you see high demand you will find people out to make a quick buck.

    OdpovědětVymazat


  2. I remember trying to break Run DMC at WBLS. They playing Peabo Bryson and Natalie Cole. [Program director] Frankie Crocker was the king of New York. Like a radio god. He wouldn play this stuff. Although Cheap Full Lace Wigs it can feel like you unable to stop, there are plenty of things you can do to overcome a gambling problem, repair your relationships and finances, and finally regain control of your life.What is gambling Human Hair Wigs addiction and problem gambling?Gambling addiction also known as pathological gambling, compulsive gamblingor gambling disorder is an impulse control disorder. If you a compulsive gambler, you can control the impulse to gamble, even when it has Cheap Human Hair Lace Front Wigs negative consequences for you or your loved ones. You gamble whether you Cosplay Mask up Designer Phone Cases or down, broke or flush, and you keep gambling regardless of the consequences even when you know that the odds Design Your Own Shirt are against you or you can afford to lose.Of course, you can also have a gambling problem without being totally out of control.

    OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig